Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

SPERONI – 70 років розвитку!

Італійська компанія-виробник насосного обладнання Speroni s.p.a. нещодавно відзначила своє 70-річчя. За цей час підприємство перетворилось в одного зі світових лідерів, продукція якого відома далеко за межами Італії. І Україна не є винятком

Історія Speroni почалася в 1946 році в містечку Кастельново-ді-Сотто на півночі Італії. Спочатку підприємством керував її засновник – Джузеппе Спероні. В епоху переважно сільськогосподарської економіки він передбачив важливість застосування механізмів для потреб агропромислового комплексу, і, застосовуючи всі свої підприємницькі здібності, сповна використав великий потенціал зростання у післявоєнний час.

TE_1Постійні інвестиції в дослідження, технологічні нововведення, людські ресурси та виробництво, швидко вивели компанію на новий рівень і, починаючи з 1970-х років, вона вийшла за національні межі насосного ринку.

TE_2 У даний час компанія представлена в 130 країнах світу, постійно зростають давно завойовані авторитет і довіра з боку постійних клієнтів.

До свого 70-річного ювілею фірма підійшла зі штатом працівників понад 150 осіб. Найсучасніше підприємство загальною площею 42 тис. м2 розраховане на потужність 4 тис. виробів на день. Річний загальний обсяг продажів перевищує 740 млн євро.

TE_4 У той же час, компанія Speroni не задовольняється вже досягнутими результатами та постійно ставить перед собою нові цілі, щоб залишатися на висоті та зберігати гнучкість, швидко реагувати на мінливі умови ринку. Для фірми-лідера у своєму сегменті абсолютно необхідно завжди бути сприйнятливим до навколишньої дійсності та готовим швидко відповідати на виклики часу.

На сьогодні в асортименті продукції компанії – всі типи насосів для перекачування води (поверхневі, заглибні, свердловинні і т. д.), багатонасосні станції, в тому числі для підвищення тиску у висотних будівлях, а також циркуляційні насоси для систем опалення та інше обладнання як для промислового, так і для побутового застосування. Зараз зусилля фірми спрямовані на розширення асортименту основної продукції і різного додаткового устаткування.TE_44

Завдяки вищевикладеному, підприємство все активніше представляє себе на міжнародних ринках і є ідеальним постачальником для своїх клієнтів у будь-якій країні. Партнером Speroni в Україні є спецiалiзована компанія «ТЕХНОМАШ».

ТОВ «ТЕХНОМАШ»
м. Київ, вул. Кирилівська (Фрунзе), 86
тел.: +380 44 482-46-77, +380 44 239-18-89
info@tehnomash.com.ua
http://tehnomash.com.ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 185


Залишити коментар

Telegram