Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Гібридні сонячні колектори – тепло та електрика разом

Комбіновані сонячні вакуумні трубки, встановлені на даху чи фасаді, одночасно виробляють електрику і тепло

Зображення комбіновані сонячні колектори Новий підрозділ групи ELM Companies, США – ELM Solar, представив комбіновані сонячні теплові та фотоелектричні колектори Virtu серії Naked Energy (гола енергія). Компанія ELM оголосила, що збудує завод у Техасі для збирання лінійки виробів Virtu Naked Energy.

Сонячні вакуумні трубки складаються з двох шарів скла з вакуумом між ними подібно до термоса. В ELM стверджують, що колектори Virtu на загал втричі ефективніші за традиційні фотоелектричні панелі, навіть називають цей виріб прикладом «сонячної технології з найвищою в світі щільністю енергії».

Наявність вакуумної трубки у Virtu зводить до мінімуму теплові втрати в атмосферу, що забезпечує їхню високу ефективність навіть у холодну погоду. Поглинальні пластини в трубах нахилені під оптимальним кутом, див. фото, що дозволяє використовувати їх на пласких чи скатних дахах, а також на вертикальних фасадах.

Конструкція Virtu повністю модульна, тому установка таких колекторів не вимагає великих витрат. Порівняно з пласкими фотопанелями Virtu мають обтічну форму, що зменшує швидкісний напір від вітру і перешкоджає накопиченню на колекторах снігу взимку.

Відео. Сонячний колектор гібридний (субтитри)

Трубки Virtu нагрівають воду до 90°C лише за рахунок сонячної енергії, поєднуючи при цьому хороші параметри фотоелектричної та фототермальної частин для виробництва електроенергії та тепла одним сонячним колектором. Трубки VirtuPVT вимагають менше місця, ніж якби теплові та фотоелектричні колектори використовувалися окремо.

Додатковий бонус від використання системи Virtu – повна узгодженість компонентів та «охоплення» автоматикою теплової та електричної частин.

Джерело: NakedEnergyLtd

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 4 063 / 2022-09-12 17:23:19

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram