Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Акція для інсталяторів VIESSMANN

Сонячний енергоострів на Львівщині

Зображення сонячна елекстростанція потужністю 36 МВт Прес-служба Львівської ОДА сповістила, що 1 листопада в с.Терновиця Яворівського р-ну Львівської обл. була відкрита перша черга сонячної електростанції потужністю 36 МВт «Яворів-1».

Ця станція доєдналася до потужного комплексу сонячних електростанцій, створеного у 2017-18 рр. в цій місцевості, сумарна потужність яких наразі складає близько 100 мВт.

Місяцем раніше була побудувана сонячна електростанція «Енергопарк Яворів». У рік електростанція генеруватиме 41,251 млн кВт/год електроенергії. Обсяг інвестицій – 34 мільйони євро, з яких 70% є коштами Європейського банку реконструкції та розвитку. Ця СЕС теж входить до «сонячного енергоострову», що зараз є найбільшим об’єктом такої потужності на території Західної України.

На 2019 рік заплановано відкриття другої черги сонячної електростанції компанії «Еко Оптіма» потужністю біля 36 мВт, що збільшить потужність енергоострову до 130 мВт.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 626 / 2018-11-05 10:25:50

Виставка Бассейн Пул 2024


Залишити коментар

Telegram