Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Сонячний енергоострів на Львівщині

Зображення сонячна елекстростанція потужністю 36 МВт Прес-служба Львівської ОДА сповістила, що 1 листопада в с.Терновиця Яворівського р-ну Львівської обл. була відкрита перша черга сонячної електростанції потужністю 36 МВт «Яворів-1».

Ця станція доєдналася до потужного комплексу сонячних електростанцій, створеного у 2017-18 рр. в цій місцевості, сумарна потужність яких наразі складає близько 100 мВт.

Місяцем раніше була побудувана сонячна електростанція «Енергопарк Яворів». У рік електростанція генеруватиме 41,251 млн кВт/год електроенергії. Обсяг інвестицій – 34 мільйони євро, з яких 70% є коштами Європейського банку реконструкції та розвитку. Ця СЕС теж входить до «сонячного енергоострову», що зараз є найбільшим об’єктом такої потужності на території Західної України.

На 2019 рік заплановано відкриття другої черги сонячної електростанції компанії «Еко Оптіма» потужністю біля 36 мВт, що збільшить потужність енергоострову до 130 мВт.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 673 / 2018-11-05 10:25:50


Залишити коментар

Telegram