Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Смена адреса «Грундфос Украина»

Изображение месторасположение офиса Grundfos в Украине ООО «Грундфос Украина», дочерняя торговая компания производителя насосов Grundfos (Дания), с января текущего года сменила адрес в Киеве. Отныне ее центральный офис располагается в новом бизнес-центре «Европа» на Столичном шоссе, 103. Вместе с тем изменились и номера телефонов отделов компании. Более детальную информацию об этом можно найти в разделе «Контакты» на официальном сайте ООО «Грундфос Украина».

Компания «Грундфос Украина» основана в 2004 году и вляется дочерней компанией группы Grundfos. В ее структуре – центральный офис в Киеве и региональные – в городах Львов, Донецк, Харьков, – а также представители в Днепропетровске и Одессе. ООО «Грундфос Украина» представляет весь ассортимент насосного оборудования европейского производителя – от бытового до промышленного – и осуществляет его гарантийное и послегарантийное обслуживание.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 034 / 2014-06-16 12:55:59

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram