Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Smatrix Pulse – інноваційна автоматика для підтримки комфорту цілий рік

Ю. Волох

Занадто висока температура у ванній кімнаті, а у вітальні так холодно, що хоч вовків ганяй? Ні, якщо у Вас установлена система Smatrix Pulse! Ця система дозволяє швидко та легко регулювати температуру в кожному приміщенні індивідуально навіть віддалено. Хочете керувати опаленням та охолодженням з одного додатку? В приміщенні є радіатор, тепла підлога, фанкойл, але бажаного комфорту немає? Сучасна інноваційна система Smatrix Pulse допоможе оптимізувати витрати та зробити процес підтримання комфорту швидким та зручним

Для кращого контролю опалення в будинку багато хто використовує центральний термостат, встановлюючи одну температуру для всієї квартири чи будинку. З першого погляду це здається зручним та практичним рішенням, але існує проблема: за умови установки одного центрального термостату температура у всіх інших кімнатах залежить від температури того приміщення, де його встановили. А це зазвичай кімната, що знаходиться по центру – гостинна чи вітальня. І хоча в ній комфортні 23 градуси, кухня нагрівається, як сауна, оскільки, наприклад, вона знаходиться на сонячній стороні будинку, до того ж там ввімкнена плита, а спальня – на північній, тому там на 10 °С холодніше, ніж у будь-якій іншій кімнаті. Параметри навколишнього середовища суттєво впливають на якість обігріву і можуть призвести до замалої або надмірної температури у конкретному приміщенні. Встановити температуру, що буде ідеальною для всього будинку, досить складно, особливо це стосується багатокімнатних квартир та приватних будинків. До того ж не варто забувати, що у кожного з нас різні вподобання щодо комфортних температурних умов.

Рішення є – Smatrix Pulse

Розумна система опалення для відчуття комфортної температури у кожному приміщенні.

Smatrix Pulse від Uponor – це рішення, що вирішує вищезгадану проблему. Ця система стане доцільним доповненням до вашої системи підлогового опалення. Система може комплектуватись безпровідним або провідним термостатами, що контролюватимуть температуру та вологість у всій оселі за допомогою додатку або голосового асистента. Комплексне рішення Smatrix Pulse поєднує в собі максимальний комфорт та простоту використання, має інтелектуальні функції для оптимізації режиму опалення. Одночасно інтелектуальний термостат дозволяє задати параметри комфортної температури окремо у кожному приміщенні, де розташований підключений до системи опалювальний контур, лише за допомогою мобільного пристрою.

Відео. Установка автоматики керування опаленням у приміщенні

Можна дистанційно задавати бажану температуру в кожному окремому приміщенні лише за допомогою вашого телефону, наприклад ще до прибуття додому налаштувати підігрів у ванній кімнаті. Режими «AWAY» або «ЕКО» також зменшать витрати енергії, а відповідно й грошей. Додаток Smatrix Pulse також відображає актуальний прогноз погоди, щоб ви мали інформацію про атмосферні зміни та могли негайно внести корективи в температурні налаштування. Для управління системою також можна використовувати голосові команди.

Ваш особистий зв'язок з комфортом

Хочете налаштувати так, аби було тепло о 7 ранку або прохолодно вночі? Smatrix Pulse може завчасно відрегулювати температурний режим незалежно у кожній кімнаті за вашими уподобаннями та встановити параметри кожної індивідуальної зони комфорту.

Адаптація за вимогою, що зменшить витрати

У кожного з нас свій особистий життєвий ритм. Рано вранці Ви виходите з дому на роботу і повертаєтесь додому пізно, але ваші діти заходять додому вдень перед тим, як знову піти по своїм справам. Дуже складно змінювати налаштування обігріву кожного разу, підлаштовуючись під розпорядок життя мешканців.

Завдяки програмуванню можна підлаштувати Smatrix Pulse згідно індивідуального ритму життя жителів. Функція автобалансування відстежить всі зміни системи та адаптує параметри обігріву, усуваючи потребу в ручному балансуванні. Функція автобалансування дозволяє враховувати наявність сонячного випромінювання, зміну сезонів, ритму життя, заміну покриття «теплої підлоги», корегуючи їх до таких налаштувань, що забезпечать стабільну температуру та швидший час реакції системи, при цьому використовуючи меншу кількість енергії у порівнянні з будь-якою іншою стандартною системою, що зазвичай має лише функції ввімкнення та вимкнення. Система не потребує додаткового налаштування при запуску.

Різні системи з єдиним керуванням

Зображення керування температурою зі смартфону Smatrix Pulse дозволяє оптимально керувати різними системами в одному приміщенні. Якщо приміщення опалюється і радіаторами, і «теплими підлогами», то часто виникає ситуація, коли радіатор швидко нагріває повітря, а підлога завжди залишається холодною. Крім того витрачаються зайві кошти, адже енергоефективні поверхневі системи фактично не працюють. Має бути як раз навпаки, радіаторне опалення повинно вмикатися тільки тоді, коли не вистачає потужності теплої підлоги.

Схожа ситуація виникає і при охолодженні енергоощадливими та безпечними для здоров’я поверхневими системами, які мають бути основними, а додаткові системи (фанкойли чи спліти) вмикаються лише за потреби, щоб покрити пікові навантаження. До того ж треба постійно контролювати вологість, щоб уникнути появу конденсату на поверхнях.

У вас є електричний підігрів у ванній кімнаті і ви хочете керувати ним віддалено, щоб він працював і зимою і влітку?

Всі вищезгадані ситуації можна легко реалізувати однією системою – автоматикою Smatrix Pulse, завдяки якій дуже просто підлогове / поверхневе опалення / охолодження під’єднати до системи Uponor, або до будь-яких інших систем водяного опалення / охолодження, що окрім підтримання оптимального комфорту оптимізує ваші витрати.

Аби дізнатися більше про можливості та особливості системи цілорічного підтримання індивідуального комфорту Smatrix Pulse, яка оптимізує ваші витрати на створення мікроклімату за вашими особистими потребами, звертайтеся до сертифікованих фахівців від Uponor.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 019


Залишити коментар

Telegram