Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Міжнародний форум «Smart Building 2023» – відновлення інфраструктури України

Міжнародний Форум «Smart Building» відбудеться 24 – 25 травня в національному центрі «Український Дім» в Києві. Форум відбудеться вже вшосте і тематика цього року буде присвячена не тільки впровадженню та розвитку технологій у містах, але й відновленню інфраструктури України, яка зазнала значних пошкоджень від війни

Зображення Форум Smart Building 2023

Щорічно Форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень з тематик: Розумне місто, Розумний будинок, Екологія, автоматизації, Інтернет речей, енергоефективність, Безпеки та Audio/Video-технологій.

Форум пройде в Києві у форматі виставки та конференції та продемонструє світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем, смарт-рішень для будівництва та відновлення міської інфраструктури.

У рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції та виступи понад 40 спікерів. А виставкова зона представить понад 50 компаній, брендів, стартапів – новаторів у сфері технологій.

Відвідувачами Форуму насамперед є мери міст України та представники муніципалітетів, будівельні компанії та забудовники, інженери, архітектори, дизайнери, а також представники ОСББ та керуючих компаній.

Ми раді бачити на нашому майданчику всіх бажаючих! Вхід у виставкову зону та участь у конференції некомерційних організацій – безкоштовна. Квитки на ділову програму для представників бізнесу – доступні на сайті.

Як завжди, захід відбудеться за сприянням Державних органів влади, а також багатої кількості асоціацій та міжнародних партнерів. Серед наших постійних партнерів: Європейська бізнес асоціація, Асоціація міст України та Асоціація малих міст України, АППАУ, регіональні ІТ-кластери та багато інших/
Приєднуйтесь до розумних технологій!

Деталі про проведення форуму ви можете знайти на сайті - https://smart-building.com.ua/

До зустрічі на форумі!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 851

Вас може зацікавити:



Залишити коментар

Telegram