Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Smart Build Forum - будівельний форум

Зображення відвідувачів Smart Build Forum Головним гаслом і метою спеціалізованого будівельного форуму Smart Build Forum, що відбувся 6 червня 2018 р у технопарку UNIT.City – UNIT.Core, Київ, стало намагання донести ідеї енергоефективного будівництва до кожної людини – від спеціалістів до домогосподарів. Адже інноваційні ідеї «розумного» дому можуть бути втіленими у кожній оселі – і у новобудові, і при реконструюванні старої будівлі.

До участі в заході були залучені знані фахівці, що представляють різні галузі. Вони фахово висвітлили усілякі аспекти проблем побудови і просування інтелектуально-насичених автоматизованих рішень для інженерної інфраструктури будови. До прикладу, у доповідях та дискусійних обговореннях прийняли участь фахівці з будівництва, виробництва новітніх енергозберігаючих матеріалів, дизайну та архітектури, системної інтеграції, автоматизації та кібербезпеки, енергоаудиту та енергоменеджменту, банківського кредитування інноваційних розробок та готових до втілення проектів. Український будівельний ринок не стоїть на місці, він активно розвивається з урахуванням світових тенденцій та сучасних трендів. Форум підтвердив, що будівельній спільноті України наразі є що продемонструвати у даному напрямку.

«Розумний дім» – це не просто будівля, яка насичена новітньою електронікою, що керує процесами розподілу енергопотоків та оптимізацією витрат енергії у домі. Це, насамперед, нова філософія якості життя її мешканців, новий стиль та комфорт, безпека та екологія житлового середовища.

Процес розробки і втілення інноваційних рішень для «смартхаусів» триває і все більше охоплює Україну. Тому організатори цьогорічного форуму мають далекоглядні плани і наміри просувати ідеї Smart Build Forum у нових форматах – на спеціалізованих конференціях, виставках, демонстраційних заходах, у ділових програмах. Планується розширити проблематику, доєднавши до загальних тем з енергозберігання «розумні» IT-рішення для агробудівництва для с/г виробництва та помешкань для сільських жителів.

Організатори цього річного форуму задоволені високим рівнем доповідей фахівців, залучених до заходу, планується розширити можливості для відвідувачів стати учасниками майбутніх заходів по всіх аспектах, що стосуються Smart-будівництва.

Кожний відвідувач форуму отримав жарнал AW-Therm.

Слідкуйте за нашими повідомленнями про нові заходи у даному спрямуванні!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 205


Залишити коментар

Telegram