Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Системи «теплої підлоги» Giacomini

Італійський виробник Giacomini пропонує кілька комплектних рішень, покликаних зменшити вартість системи «теплої підлоги», спростити її проектування і монтаж, і, в, кінцевому рахунку, зробити комфортне та енергоефективне підлогове опалення доступним широкому колу споживачів в Україні

1.

Бюджетна «тепла підлога». Комплект Giacomini R508K дозволяє управляти одним контуром «теплої підлоги», підключивши його до вже існуючої системи опалення будинку. Даний пристрій дозволяє регулювати контур підлогового опалення по температурі повітря і ідеально підходить для «теплої підлоги» невеликої площі, наприклад, у ванній кімнаті, або окремих приміщеннях. У комплект входять комбінований термостатичний клапан R414D, термостатична головка, автоматичний повітрявідвідний клапан, комплект фітингів для підключення до труби «теплої підлоги», і короб з кришкою для установки вузла в стіну. Вартість даного комплекту робить його доступним всім споживачам в Україні.

2 2. Комплекти колекторів для «теплої підлоги». Основна частина водяної «теплої підлоги» – модуль розподілу і регулювання, виконаний на базі колекторних гребінок з регулюючими клапанами. Зручно і економічно, коли вся арматура поставляється в комплекті, і це ж відноситься до колекторних вузлів. Giacomini виробляє комплекти колекторів для «теплої підлоги», R553DK і R553FK, що складаються з:

  • колектора подачі з витратомірами (0,5–5 л/хв.) або без них, з балансувальними відсічними клапанами;
  • колектора повернення з вбудованими термостатичними мікрометричними клапанами, з можливістю установки електротермічних термоголовок;
  • універсального монтажного кронштейна;
  • двох універсальних сервісних груп, з кульовими кранами, термометрами, автоматичними повітрявідвідними клапанами і кранами наповнення/зливу системи;
  • двох пробок для колекторів.

3. Змішувальні вузли. Для приготування теплоносія низької температури в місці розміщення розподільчого колектора застосовуються насосно-змішувальні вузли серії R557R-1. Вони мають компактні розміри, широкий діапазон регулювань, є можливість установки циркуляційних насосів різного типу і з різною монтажною висотою. R557R-1 ідеально підходять для використання з колекторами серії R553 у складі вбудованих або накладних монтажних шаф. До складу вузла входять триходовий розподільчий клапан, забезпечений термостатичною головкою з виносним датчиком, два байпаса для регулювання первинного і вторинного контурів системи, термометри на зворотній лінії та лінії подачі вторинного контуру, арматура для заповнення та зливу системи, повітрявідвідні клапани.

Відео. Труби та фітинги для «теплої підлоги» водяної: виробництво

Для застосування зі змішувальними вузлами R557R-1 Giacomini випускає також попередньо зібрані комплекти R553K, що складаються з колекторів подачі і зворотної лінії, встановлених на кронштейнах, і двома пробками для цих колекторів.

4. Колекторні вузли для високо- і низькотемпературного опалення. У зонах з холодними зимами додатково до системи підлогового опалення повинні використовуватися радіатори, щоб виключити обмерзання вікон. Для організації змішаної системи, з використанням радіаторів, ідеально підходять колекторні модулі R557R-2, що включають в себе колектори низької температури для «теплої підлоги», на базі насосно-змішувального вузла з термостатичним регулюванням, з можливістю встановлення колекторів високої температури для радіаторів.

Відео. Колектори для системи «теплої підлоги» Giacomini

G_4 5. Тепла підлога без бетонної стяжки. Компанія Giacomini виробляє всі компоненти «теплих підлог» – мати, трубу і фітинги, підкладку, добавки в будівельні матеріали, колекторні вузли і керуючу електроніку. Традиційною вважається система підлогового опалення на базі труби PEX, укладеної на формовані мати і вкрита бетонною стяжкою. Для приміщень, де бетонні роботи неможливі, а також там, де існує обмеження по висоті підлоги, Giacomini пропонує так звану систему сухої «теплої підлоги», який збирається на підкладці особливої форми, покривається сталевими листами без бетонування, на які далі може бути укладене підлогове покриття. Висота такої системи складає всього 3–4 см!

ТОВ «А-КВАТТРО»
м.Ужгород
вул. Швабська, 64А
тел.: +38 031 222-65-01
тел.: +38 050 317-97-07
office.giacomini@gmail.com
www.giacomini.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 8 805


Залишити коментар

Telegram