Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Системи кондиціювання Midea для створення комфортного клімату у великих спорудах

У поточному році корпорація Midea, що займає 2-ге місце (23% від загальної кількості продажів) на світовому ринку багатозональних (VRF) систем кондиціювання, презентувала на ринку України новітні зовнішні блоки систем 6-го покоління MV6

Зображення блоки системи Midea MV6 Основними перевагами використання таких блоків є широкий діапазон робочих зовнішніх температур – від мінус 25°С в режимі обігріву до +43°С в режимі охолодження. Зовнішні блоки VRF MV6 оснащуються компресорами HITACHI з технологією впорскування пари EVI (Enhanced Vapor Injection). Вони мають додатковий порт «інжекції». Впорскування покращує характеристики всієї системи, збільшуючи її теплову продуктивність, особливо при умовах роботи взимку. Колись ця технологія була розроблена інженерами EMERSON-Copeland, коротко фізичну суть процесу можливо описати так: масова витрата холодоагента до джерела тепла знижується, що істотно покращує коефіцієнт СОР. Додатково, і це також є перевагою, збільшується температура в лінії нагнітання, що, як наслідок, збільшує робочий температурний діапазон у контурі конденсатора. Завдяки цій технології падіння потужності обігріву при мінусових температурах становить 0% до температури мінус 5°С, та всього 10% при температурі мінус 15°С (дивіться діаграму, надану поряд) Метою розробників систем MV6 стало забезпечення максимальної зручності та енергоощадності експлуатації, можливість узгодження із сучасними системами керування, можливість використання систем як єдиної кліматичної системи на об’єктах – як для охолодження влітку, так і для повітряного обігріву взимку. Для підвищення надійності також передбачено програму чергування роботи компресорів при неповному завантаженні систем, а також «тихий» нічний режим для зовнішніх блоків і можливість розширеної діагностики при встановленні опційно спеціалізованої додаткової плати Mr.Doctor від Midea.

Зображення потужності обігріву Midea VRF MV6 Для створення комфорту в приміщеннях пропонується широкий модельний ряд внутрішніх блоків – це касетні (декількох типів), канальні, настінні блоки а також блоки для монтажу на підлогах, вентиляційні блоки з рекуператорами, а також новітня серія основних видів внутрішніх блоків з інверторними «DC – двигунами» вентиляторів.

Зображення компресор HITACHI з технологією впорскування пари EVI (Enhanced Vapor Injection)

У блоках MV-6 застосовані HITACHI – сучасні SCROLL компресори із підвищеною зносостійкістю – ротор таких компресорів закріплено на роликових підшипниках та в корпусі влаштована надійна система масляної помпи. Також виробником оптимізована внутрішня структура холодильного контуру блоків, що дозволяє використовувати модульні (розраховані для сумісного використання) моделі в 2-х,3-х та 4-х блокових збірках із загальною потужністю до 360 кВт (128 к. с.). Також у цих блоках використовується сучасна цифрова система керування, що базується на швидкодіючих процесорах AMTEL та багатофункціональних пультах локального чи центрального призначення. Ця система включає також автоматичну адресацію внутрішніх блоків.

Окремо хотілось підкреслити, що за допомогою нових блоків керування випарниками (БКВ), що маркуються як AHUKZ, можливо організувати керування холодоабо теплопостачанням у випарник вентиляційної установки з потужністю від 14 до 224 кВт. Це значно розширює можливості використання зовнішніх блоків VRF Midea як ККБ інверторного типу.

Зображення підключення блоків керування AHUKZ

Отже, ми радо допоможемо підібрати та встановити на будь-який масштабний об’єкт сучасне та енергоефективне обладнання з групи багатозональних систем 6-го покоління, що складається з тринадцяти типорозмірів блоків як з можливістю об'єднання при монтажі в більш потужну групу, так і блоків індивідуального розташування. Такі рішення дозволять якісно та швидко охолоджувати або обігрівати повітря в приміщеннях з площею від 150 до 1000 та більше квадратних метрів, а також усім хто займається проектуванням та розрахунком систем, надаємо програму підбору блоків систем Midea, магістралей, розгалужувачів, з можливістю експорту результатів у пакет AutoCad чи MS Office. Для інвесторів та власників будівель важливо бути впевненими в якості інженерного обладнання, оскільки його вартість часто становить більше 20% загальної вартості будівництва.

В цьому контексті варто пам’ятати, що на комплексну якість роботи та «тривалість життя» систем кондиціювання впливають не тільки конструктивні особливості, закладені виробником, а також якість та правильність виконання монтажних робіт, якість матеріалів та дотримання технологічних вимог щодо монтажу на об’єкті. Тому дуже важливим є правильний вибір як постачальника з відомою торговою маркою,так і проектно-монтажних і сервісних підрядників, які будуть конструювати, запускати та обслуговувати системи кондиціювання на об’єкті. Багатозональні системи Midea успішно експлуатуються на багатьох об’єктах в Україні та по всьому світі, проводиться системне навчання фахівців з дилерських та сервісних організацій, проектувальників та сервісних інженерів. Це надає впевненості всім, хто обирає промислові системи Midea.

Стаття підготовлена компанією «Мирконд» – ексклюзивним дистриб'ютором Midea в Україні.
www.midea.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 833


2 коментаря

  • Чому стаття про шосте покоління MV6, а в тексті схема від п'ятого?

  • Шановний Віктор! Приклад схеми приєднання модуля керування випарником в цій статті, тільки як для прикладу, надано з зовнішнім блоком п'ятого покоління. Точно таку саму схему або її інші варіанти можливо реалізувати з блоками шостого покоління. В момент підготування матеріалів була доступна ця картинка, по запиту Ми готові вислати будь-які матеріали пов'язані з підключенням модулів AHUKZ до зовнішніх блоків Midea 4,5,6 ої генерації (поколінь), Дякуємо за інтерес до нашої продукції! Успіху у Вашому бізнесі!

5
5
5
Залишити коментар

Telegram