Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система WAVIN PP-RCT застосування в промисловості

І. Аттлова, інженер

Компанія Wavin Czechia s.r.o виробляє поліпропіленові системи для водопостачання та опалення вже більш ніж 30 років. За цей час система Wavin Ekoplastik добре зарекомендувала себе в найрізноманітніших сферах застосування, та постійно вдосконалюється для їх розширення і доповнення

Давно використовуваний матеріал PP-R в останні роки все частіше замінюється матеріалом PP-RCT, спочатку в трубах. Потім ми інвестували в форми для фітингів PP-RCT, і протягом року ми будемо мати всю систему, виконану тільки з матеріалу PP-RCT.

Система WAVIN PP-RCT: застосування у промисловості

Зображення труби великих діаметрів з поліпропілену PP-RCT

Матеріал PP-RCT, завдяки своїй кращій стійкості до тиску і температури, дозволяє виготовляти труби й фітинги із суттєво збільшеною проточністю, ніж це було за використання матеріалу PP-R. Цей факт допоміг зробити систему набагато ширше використовуваною, особливо в промисловому застосуванні, громадських будівлях, таких як стадіони, торгові центри. Раніше це використання було обмежене головним чином тим, що діаметри трубопроводів, які вироблялися, були недостатніми з точки зору пропускної здатності. Тому ми не тільки розширили діапазон розмірів, тобто збільшили діаметри до 250 мм, але також готуємо до випуску труби і фітинги діаметром 160 мм, збільшеної пропускної здатності - серія S8,5 (SDR 17) які не будуть призначатися для розподілу гарячої води, проте ідеально підійдуть для промислового застосування і охолодження.

WAVIN PP-RCT: особливості монтажу великих діаметрів трубопроводів

Для монтажників, які звикли до звичайного поліфузного зварювання, це означає зміни - діаметри 160 мм і більше потрібно зварювати встик. Це також означає інший зварювальний апарат у складі зварювального пристосування, яке є обов'язковим. Слід зазначити, що під час стикового зварювання важливою умовою є однакова товщина стінки труби й фітинга. Це пов'язано з тим, що під час зварювання встик, поверхні обох деталей, що зварюються, повинні бути ідентичними - тільки це забезпечить якісне з'єднання.

Відео. Як правильно зварювати труби великих діаметрів встик

Для таких великих діаметрів асортимент фітингів відрізняється у порівнянні зі звичайними трубопроводами. Крім колін і трійників, в основі асортименту лежить широкий вибір зварювальних сідел, які дають можливість створювати відгалудження на кілька порядків меншого діаметра, ніж основна труба.

Відое. Як правильно з'єднати трубу та фітинг з PP-RCT

Висновки

На відміну від побутових інсталяцій, де є багато систем на вибір, де окрім зварних PP-RCT, існують також формовані системи із зшитого поліетилену або поліетилену PERT, - саме промисловість стає важливою сферою застосування зварних PP-R і PP-RCT систем трубопроводів.

Якщо ви маєте питання, будь ласка завжди звертайтеся до представників Wavin Czechia s.r.o в Україні:

Сергій Дяченко
Тел.: +38 (067) 224-08-82, +38 (099) 706-9000.

Ігор Ядловський
Тел.:+38 (050) 231-50-20, +38 (096) 66-33-596.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 079


Залишити коментар

Telegram