Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Система KAN-therm ultraPRESS — швидкий та зручний монтаж, та безпека для екології

Система KAN-therm ultraPRESS — це сучасна комплексна інсталяційна система, що складається з поліетиленових труб PERTAL з алюмінієвим шаром і фітингів з PPSU та латуні, діаметром від 16 до 63 мм і являється оновленням системи KAN-therm PRESS

Зображення Система KAN-therm ultraPRESS

Система ultraPRESS пропонує надзвичайно міцні поліетиленові труби PERTAL з алюмінієвим шаром, виготовлені з матеріалів найвищої якості, діаметром від 16 мм до 63 мм.

Зображення труба КАН

Труби з алюмінієвим шаром складаються з:

 • внутрішнього шару (базова труба) з поліетилену підвищеної термостійкості PE-RT,
 • середнього шару у вигляді алюмінієвої стрічки, звареної встик лазером,
 • зовнішнього шару (оболонка) з поліетилену підвищеної термічної стійкості PE-RT.

Між алюмінієм та шарами поліетилену знаходиться адгезійний сполучний шар, який надійно з’єднує метал із поліетиленом.

Відео. Як правильно монтувати систему KAN-therm ultraPRESS

Алюмінієвий шар забезпечує дифузійну герметичність і зменшує подовження труб у 8 разів на відміну від поліетиленових труб з шаром EVOH. Завдяки зварювання в стик шару алюмінію, труба має ідеально круглий переріз. Труби PERTAL з алюмінієвим шаром - універсальний продукт, який можна використовувати як в системах для гарячого та холодного водопостачання (клас експлуатації 1 та 2), так і в високотемпературних радіаторних системах (5-й клас експлуатації)

Система KAN-therm ultraPRESS має фітинги PPSU світлого кольору, які замінюють «чорну» версію:

 • світлі фітинги PPSU в повному діапазоні діаметрів,
 • без змін у каталожних кодах і цінах,
 • «плавний перехід» — «біла» версія доступна нашому клієнту після того, як закінчаться запаси «чорної» версії.

Зображення фітинги для системи КАН

Система сумісна і повністю взаємозамінна з Системою KAN-therm Press, стосовно труб і з'єднувачів, а елементи Системи KAN-therm ultraPRESS мають такі самі артикули та ціни в каталозі, як і їхні попередники (допускається постачання обох систем: KAN-therm Press і KAN-therm ultraPRESS).

Система KAN-therm ultraPRESS змінює погляди на функціональність сантехнічних установок. Вона була розроблена для покращення роботи монтажників та забезпечення надійних і ефективних інсталяційних рішень.

У світі професіоналів система KAN-therm ultraPRESS є синонімом:

 • комфорту безпечний і простий монтаж завдяки відсутності необхідності калібрування труб і зняття фасок (в діапазоні діаметрів 16-32 мм),
 • безпеки спеціальна конструкція сталевого затискного кільця забезпечує автоматичне правильне позиціювання прес-кліщів. Таке конструктивне рішення виключає помилки спричинені неправильним розташуванням прес-кліщів.
 • універсальності - можливість використання прес-кліщів з двома різними профілями затиску: 16-40 мм (U або TH), 50-63 мм (TH).

До ключових переваг також відносяться:

 • Сумісність - фітинги працюють з трубами PERTAL з алюмінієвим шаром. Крім того, до них можна приєднати труби PERT, PEXC і bluePERT з шаром EVOH.
 • Легка ідентифікація - завдяки кольоровим пластиковим кільцям в діапазоні діаметрів 16-40 мм визначити діаметр фітинга ще ніколи не було так просто!
 • LPB (Leak Before Press) - функція сигналізації неопресованих з'єднань (в діапазоні діаметрів 16-32 мм), яка дозволяє виявляти негерметичні з'єднання вже під час заповнення системи водою, відповідно до рекомендацій DVGW.

Щільне і надійне з'єднання в системі KAN-therm ultraPRESS досягається завдяки затисканню сталевого кільця на трубі та фітингу. Для виконання з'єднань застосовуються прості у використанні універсальні інструменти. З'єднання не потребують додаткових ущільнень, таких як фум-стрічка або пакля. Система KAN-therm ultraPRESS була розроблена на основі принципу "швидкий монтаж - довготривалий ефект", що дозволяє помітно прискорити інвестиційні та оздоблювальні роботи.

Система KAN-therm ultraPRESS використовується скрізь, де будуються новобудови: житлові будинки, офісні будівлі, школи та спортивні об'єкти. Це також ідеальне рішення для оновлених будівель, тому його також можна знайти в найстаріших історичних будівлях та сакральних спорудах.

Зображення система KAN-therm ultraPRESS у багатоповерховому будівництві

Ці різноманітні реалізації свідчать про великий потенціал та універсальність системи, яка не тільки успішно відповідає очікуванням, навіть, найвибагливіших користувачів, але й дбає про наше здоров'я та навколишнє середовище, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Лише продукт, безпечний для здоров'я та навколишнього середовища, може бути схвалений для використання та застосовуватися у всіх видах інсталяцій. Матеріали, з яких виготовлені елементи системи, демонструють фізіологічну та мікробіологічну нейтральність в інсталяціях питної води, матеріали безпечні для навколишнього середовища та здоров'я людини. Це підтверджується сертифікатом PZH.

Система водопостачання у будинку

До впровадження системи KAN-therm ultraPRESS, всі елементи системи проходять перевірку у вузькоспеціалізованій дослідницькій лабораторії KAN, що гарантує 50 років експлуатації системи. Компанія KAN виводить на ринок продукт, який є надійним, має тривалий термін служби та вказує шлях до інноваційних та довговічних рішень.

Інвестуючи в систему ultraPRESS, ви обираєте якість, надійність та екологічний підхід до технології монтажу. Ця система завоювала визнання не тільки серед фахівців галузі, а й серед тих, хто цінує комфорт і безпеку у своїх будинках та комерційних об’єктах.

Представництво фірми KAN в Україні:

03062, м. Київ, пр. Перемоги, 67, корпус Г
Тел .: +38 (044) 379-14-55
Моб.: +38 (050) 028-68-80
E-mail: kiev@kan-therm.com
www.ua.kan-therm.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 580


Залишити коментар

Telegram