Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Ще 400 млн євро інвестицій у «зелену» енергетику України

Зображення підписали угоду про встановлення вітрової електростанції потужністю 250 МВт На Всесвітньому економічному форумі в Давосі в присутності президента України П. Порошенко норвезька компанія NBT, французька компанія Total Eren і Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) підписали угоду про встановлення вітрової електростанції потужністю 250 МВт на озері Сиваш у Херсонській області. Загальна вартість проекту - близько 400 млн євро. Український вітропарк на о. Сиваш стане одним із найбільших в Європі.

Рішення NBT, Total Eren і ЄБРР інвестувати в український вітропарк із встановленою потужністю 250 МВт - це черговий потужний сигнал міжнародним і вітчизняним компаніям і фінансовим організаціям про можливість інвестування в проекти «чистої» енергетики в Україні.

Нагадаємо, що за результатами 2018 р агентство Bloomberg New Energy Finance включило Україну до списку з 23 країн з показником $ 2,41 млрд., в яких інвестиції в проекти ВДЕ за один рік перевищили $ 2 млрд.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 611 / 2019-01-25 10:08:51


Залишити коментар

Telegram