Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

SEF та CISOLAR 2020 разом!

Дві знакові міжнародні події у сфері відновлюваної енергетики Центральної та Східної Європи, 12-й Форум та Виставка Сталої Енергетики SEF 2020 та 9-та Конференція та Виставка Сонячної Енергетики CISOLAR 2020, відбудуться спільно 20-22 жовтня, 2020 р. у Києві

Зображення виставка та конференція SEF та CISOLAR 2020 Головна мета заходу SEF&CISOLAR 2020 – прискорення процесу відновлення ринків зеленої енергетики у Центральній й Східній Європі та в Україні. Даний тренд розпочався на глобальному рівні у другій половині 2020 р. і позначився стрімким ростом інвестицій в галузь – на +78% в Азії, Північній Америці та Західній Європі. Наразі найбільші інвестиційні фонди світу сфокусувалися на проектах сталої енергетики, а уряди більшості розвинених країн сьогодні будують національні економіки для досягнення нульового рівня викидів вуглецю. За наступні 3 роки світові потужності об’єктів сонячної, вітрової, водневої енергетики, біоенергетики та гідроенергетики, можуть як мінімум, подвоїтись.

«Суттєве зростання інвестицій у відновлювану енергетику під час глобального економічного нокауту, спричиненого пандемією, є дуже важливим та потужним сигналом для ринкових гравців, а також компаній, які планують інвестувати у нові проекти в Центральній та Східній Європі, у тому числі в Україні. Але головні бонуси від цього глобального тренду отримають компанії, які діють сьогодні та не очікують на «кращий час». Кращий час вже настав!», - зазначив Віталій Давій, співзасновник SEF та CISOLAR, засновник міжнародного професійного ком’юніті IB CLUB.

Форум SEF 2020, який присвячений інвестиціям, розвитку проектів та останнім технологічним досягненням у сфері сталої енергетики, розпочнеться 20 жовтня. В центрі уваги будуть нові бізнес-моделі, що відповідають викликам для компаній у 2020 р. Учасниками та спікерами форуму стануть топ-менеджери та VIP-персони, які приймають рішення на комерційному та офіційному рівні. Конференція CISOLAR 2020 сфокусується на новітніх трендах та технологіях PV-енергетики Центральної та Східної Європи, які стали головними драйверами розвитку.

«Сонячна енергетика є сьогодні локомотивом для розвитку світової економіки у новому форматі. Сьогодні понад 55% населення на Землі живе у містах і в найближче десятиріччя ця цифра зросте до 68%. Тому міста можуть зіграти головну роль у безкарбоновій трансформації, ставши і виробником і споживачем енергії. Як мінімум 100 великих міст у світі вже забезпечують на 70% і більше свої енергетичні потреби за рахунок відновлюваних джерел. Саме сонячна енергетика може зробити головний внесок у зростання кількості таких мегаполісів», – підкреслив віце-президент Міжнародного співтовариства сонячної енергетики (ISES) Кемаль Байрактар.

У виставковому центрі М82 (м. Київ, вул. Межигірська, 82) 21-22 жовтня відбудеться виставка SEF&CISOLAR технологічних досягнень у сфері відновлюваної енергетики, де буде продемонстроване новітнє обладнання, сервіси та бізнес-моделі співробітництва з дистриб’юторами, партнерами та приватними клієнтами. Кращі проекти галузі відновлюваної енергетики будуть традиційно відзначені на церемонії нагородження SEF AWARDS та CISOLAR AWARDS.
Організатор форуму та виставки CISOLAR&SEF – міжнародна компанія Центр Інноваційного Бізнесу (IB Centre). Видавництво та медіа-ресурс AW-Therm є спеціалізованим партнером об’єднаного заходу та висвітлюватиме події і галузеві новинки.

Реєстрація на Форум/Конференцію: conference-ua.cis-solar.com
Реєстрація на Виставку: tradeshow-ua.cis-solar.com
Контакти орг.комітету SEF&CISOLAR:
+38 044 383 03 56
cisolar@ibcentre.org
ua.cis-solar.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 518

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram