Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Рушникосушки сталеві водяні та комбіновані KORADO

Рушникосушки - опалювальний прилад, призначений для обігріву ванних кімнат, туалетів, кухонь і кабінетів у житлових і громадських будівель. Крім цього, вони виконують функцію сушіння рушників і повинні гармонійно вписуватись в інтер’єр приміщень. Дизайн і зовнішній вигляд відіграють чи не найважливішу роль при виборі рушникосушки

Розглянемо особливості дизайну, види та умови інсталяції на прикладі сталевих рушникосушок Koralux чеського виробника KORADO.

Якість рушникосушок водяних залежить в від типу покриття. Процес його утворення поділяється на три етапи:

  • підготовка: знежирювання, фосфатування та триразове ополіскування;
  • нанесення ґрунтового лаку відбувається за рахунок прогресивної технології катафорезного занурення;
  • нанесення зовнішнього шару (епоксіполіефірний лак). Він наноситься на поверхню в електростатичному полі з подальшим затвердінням у печі.

Слід зазначити, що такі пристрої необхідно під’єднувати лише до закритих систем опалення.

Прилади Koralux можна доповнювати електричним теном. І тоді їх можна використовувати як комбіновані рушникосушильники – водяні та електричні. Такі прилади застосовують у будь-який період року, незалежно від експлуатації системи опалення.

В асортименті є повністю електричні моделі.

Вони обладнані обмежувачем температури та заповнені незамерзною рідиною. Останнє рішення розширює діапазон використання до мінус 10°С.

Усі прилади виготовляються зі сталі, трубки діаметром 20-24 мм і профілю 40×30 та 41×35 мм.

Зображення рушникосушки Трубчасті прилади Korado представлені п’ятьма модельними лінійками: MAX, COMFORT, CLASSIC, STANDARD і EXCLUSIVE.

Рушникосушки найвищої потужності – MAX

Моделі лінійки представлені у двох варіантах – із рівними (LINEAR) та вигнутими трубками (RONDO), з нижнім боковим знизу вниз, двостороннім зверху вниз та центральним підключенням (М). Висота моделей становить від 690 до 1810 мм. Довжина – 455÷750 мм. Глибина – 35÷69 мм. Теплова потужність – 398÷1951 Вт.

Рушникосушки COMFORT – збалансована комбінація функціональності та дизайну

Моделі COMFORT бувають із рівними та вигнутими трубками, у тих же трьох варіантах підключення. Висота – від 700 до 1820 мм. Довжина – 445÷750 мм, а глибина – до 70 мм. Теплова потужність – 357÷1642 Вт.

Рушникосушки CLASSIC – співвідношення «ціна-якість»

Ассортимент Classic представлений в усіх варіантах підключення – як LINEAR, так і RONDO. Теплова потужність моделей – до 1518 Вт. Висота – 700÷1820 мм. Довжина приладів – 445÷750 мм. А глибина – від 30 до 65 мм. Теплова потужність – 332÷1518 Вт.

Рушникосушки STANDARD – ідеальний вибір для маленьких кімнат

Лінійка є лише у варіанті LINEAR, з нижнім боковим і двостороннім підключенням. Моделі з найменшою довжиною 400 мм присутні саме тут. Глибина – 30 мм, максимальна потужність – 760 Вт.

Рушникосушки EXCLUSIVE – елегантні хромовані прилади

Моделі цієї лінійки виконуються лише з центральним підключенням. Діапазон потужності – 310÷1000 Вт. Висота – 900÷1820 мм, довжина становить від 449 до 750 мм, глибина приладів – 30÷75 мм. Обираючи рушникосушильники від європейського виробника, ви гарантуєте собі тепло та комфорт на довгі роки.

Представництво KORADO в Україні
02095, м. Київ, вул. А. Ахматової 35-А, оф. 1
Тел./факс: +380 44 498 07 97
Е-mail: korado.ua@gmail.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 774

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram