Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Розширення виробництва HIRSCH Porozell – запорука розвитку економіки

Завод HIRSCH Porozell у Черкасах отримав новий формовочний автомат HIRSCH HS 1450. Це автоматична формувальна машина човникового типу для виготовлення виробів зі спіненого полістиролу EPS будь-якої складності. Концепція HIRSCH vacutrans HS відзначається зручним доступом до готових виробів з можливістю автоматичного їх складування, а також легким обслуговування та заміною формокомплектів

Зображення завод Хірш

Зображення формовочний автомат HIRSCH HS 1450

Зображення цех HIRSCH

Зображення HIRSCH Porozell завод

Одна така машина працює від самого початку роботи підприємства. Друга запускається для збільшення об’ємів виробництва та розширення асортименту. На відміну від теплоізоляційних полістирольних плит «звичайного пінопласту», що нарізуються з формованого масиву у формі прямокутного паралелепіпеда, який називається «блок», вироби з пінополістиролу EPS можуть бути складної форми, характеризуються вищою щільністю і формуються кожен окремо, індивідуально, без різання. Автоматичним формуванням у Черкасах виготовляють плити для утеплення фундаментів та цоколів, панелі з бобишками для монтажу теплої підлоги, профілі для монтажу вікон та дверей, вулики, упаковка для побутової техніки.

Відео. Виробництво полістирола в Україні

Для зовнішнього утеплення фундаментів, цоколів, будівельних наземних та заглиблених конструкцій виготовляються теплоізоляційні плити товщиною до 150 мм (!!!) з полімерним антипіреном та зниженим водопоглинанням з симетричним пазуванням торців («замками» для перекриття стиків між сусідніми плитами). На зовнішній стороні плити формується спеціальний рельєф, який за потреби можна використати для організації пристінного дренажу, закріпивши поверх мембрану, що фільтруватиме воду, або для нанесення опорядження - захисного армованого шару, гідроізоляції, декоративного та оздоблення.

Відео. Доутеплення приватного будинку пінополістиролом

Панелі (або ще кажуть «мати») з бобишками для укладки та фіксації труб теплої водяної підлоги - дуже легкі та міцні одночасно. Характеризуються відмінними термоізоляційними та звукоізоляційними властивостями (не «бухтять» під стяжкою). Стійкі до впливу вологи, не «дихають», не поглинають воду та не «набухають», розчинів лугів та не концентрованих кислот. Мають симетричні «3D-замки» по периметру для з’єднання внапуск та фіксації сусідніх панелей, утворюючи рівну, практично монолітну поверхню, без проміжків та швів. Бобишки великого діаметру стійкі до механічних навантажень. Ретельно продумана форма поверхні із зворотним ухилом та сіткою для швидкої прокладки та надійної фіксації трубок поширених розмірів. Еластичність матеріалу дозволяє трубам безпечно розширюватись при нагріванні. Швидкість укладання системи опалення теплою підлогою збільшується у 2-3 рази, без необхідності використання додаткових елементів розмітки та кріплення.

Відео. Використання матів з бобишками при монтажі «теплої підлоги» водяної

Термоізоляційні опорні профілі VSThermo високої щільності (густина пінополістиролу EPS 150 кг/м³) для віконних металопластикових та алюмінієвих світлопрозорих конструкцій, а також для облаштування терморозривів під порогами дверей, розсувних систем та віконних конструкцій, знаходять застосування не лише в Україні, а також постачаються на експорт у країни Європи.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 732 / 2023-09-26 10:11:50


Залишити коментар

Telegram