Реєстрація на участь в ISH 2019 відкрита!

ISH 200 200 ISH 2019 – провідна світова виставка будівельних і енергозберігаючих технологій, санітарного обладнання, кондиціонування і вентиляції.

ПОНАД 3000 експонентів
ПОНАД 200 тис. професійних відвідувачів
ЕФФЕКТ 100%
НОВА послідовність днів: тепер виставка проходитиме з понеділка по п’ятницю,
11-15.03.2019.
НОВИЙ павільйон: з 2018 року Messe Frankfurt відкриває новий 12-й трирівневий павільйон.


Звертаємо вашу увагу на те, що реєстрація на участь триває до 10 грудня 2017 року!

Рання реєстрація дає право на знижку та забезпечить більше шансів на отримання пропозиції по стенду та вдалого розташування в Холі. Ви зможете більш ретельно підготуватись до участі. З актуальними цінами на участь можна ознайомитись за цим посиланням.

ISH - виставка, яка не поступається за масштабами найбільшим подіям світу. Відвідувачам і експонентам надається можливість ознайомитись з передовими технологіями економії енергії і води, інноваційними системами вентиляції, опалення та охолодження повітря, які відповідають сучасним вимогам екологічної безпеки та ресурсозбереження.

ISH 2019 включатиме повний спектр обладнання, компонентів і технічних новинок виробництва компаній з Німеччини, Канади, Росії, Іспанії, Японії, Туреччини, Аргентини, Австралії і багатьох інших країн. Експозиція площею понад 300 тис. кв. м. вміщає два основні розділи: ISH Water і ISH Energy. Велика увага приділяється дизайну і оснащенню ванних кімнат, що поєднують в собі затишок і функціональність. Всього ж у виставці приймають участь понад 2 500 міжнародних експонентів.


З питань реєстрації на участь звертайтесь в офіційне представництво Messe Frankfurt в Україні:
+38 044 484-68-71
Messe-frankfurt@pem.com.ua
Більше інформації тут: https://ish.messefrankfurt.com

До зустрічі у Франкфурті!

Больше важных статей и новостей в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь!

Просмотрено: 2 097


Оставьте комментарий

Telegram