Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Реєстрація на участь в ISH 2021 відкрита!

ISH 2021 – провідна світова виставка будівельних і енергозберігаючих технологій, санітарного обладнання, кондиціонування і вентиляції

Зображення ISH 2021 ДАТИ: 22-26 березеня 2021;
МІСЦЕ: Франкфурт-на Майні;
ПОНАД: 2500 експонентів;
ПОНАД: 188 тис. професійних відвідувачів;
ЕФФЕКТ: 100%.

Звертаємо вашу увагу на те, що період раннього бронювання триває до 31-го січня 2020 року!

Рання реєстрація дає право на знижку та забезпечить більше шансів на отримання пропозиції по стенду та вдалого розташування в Холі. Ви зможете більш ретельно підготуватись до участі. З актуальними цінами на участь можна ознайомитись за цим посиланням.

ISH - виставка, яка не поступається за масштабами найбільшим подіям світу. Відвідувачам і експонентам надається можливість ознайомитись з передовими технологіями економії енергії і води, інноваційними системами вентиляції, опалення та охолодження повітря, які відповідають сучасним вимогам екологічної безпеки та ресурсозбереження.

Відео. Огляд виставки ISH

ISH 2021 включатиме повний спектр обладнання, компонентів і технічних новинок виробництва компаній з Німеччини, Канади, Росії, Іспанії, Японії, Туреччини, Аргентини, Австралії і багатьох інших країн. Експозиція площею понад 250 тис. кв. м. вміщає два основні розділи: ISH Water і ISH Energy. Велика увага приділяється дизайну і оснащенню ванних кімнат, що поєднують в собі затишок і функціональність. Всього ж у виставці приймають участь понад 2 500 міжнародних експонентів.З питань реєстрації на участь звертайтесь в офіційне представництво Messe Frankfurt в Україні:
+38 044 484-68-71
Messe-frankfurt@pem.com.ua
Більше інформації тут: https://ish.messefrankfurt.com

До зустрічі у Франкфурті!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 944


Залишити коментар

Telegram