Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Ідеальна ванна кімната з REHAU | MEPA

Створення ванної кімнати мрії завжди є викликом. Потрібно поєднати функціональність, дизайн, побажання клієнта та бюджет. Вирішальним є вибір надійних систем інсталяції та змивних панелей

Зображення REHAU MEPA

REHAU | MEPA — комплексні рішення для сучасної ванної кімнати

Німецька компанія MEPA виробник санітарно-технічних технологій, яка вже 60 років управляється власником. Заснована в 1963 році Лео Менденом та Віллі Паулі, майстерня перетворилася на сучасного промислового виробника завдяки інноваційним ідеям. Продукти MEPA поєднання інноваційних сантехнічних технологій та позачасового дизайну ванних кімнат. Технічне обладнання приховане «за стіною», надійно виконує свою роботу, що має значення під час творчого планування. Дизайн та функціональність продукту відіграє особливу роль для MEPA.

З 2022 року компанія MEPA є частиною групи REHAU. Завдяки партнерству обидві компанії розробили спільну продуктову стратегію та стали провідними постачальниками для управління водними ресурсами.

Спільна робота приносить свої плоди, як для інсталятора, так і для дизайнера, проектувальника та споживача. Інноваційні інсталяції для унітазів, пісуарів, умивальників та широкий вибір змивних панелей дозволяють втілити будь-які дизайнерські задуми.

Флагманський продукт REHAU | MEPA: модульна інсталяція nextVIT

Зображення модульна інсталяція прихованого монтажу REHAU nextVIT

Доступні два базові варіанти:

A31

 • Компенсація похибок свердління.
 • Настінний чи підлоговий монтаж.

P31

 • Металевий кронштейн для точного позиціонування.

Обидва варіанти мають міцні порошково-фарбовані рами, витримують навантаження до 400 кг. Просте регулювання по висоті (до 240 мм), глибині (135-205 мм), ширині. Монтуються на будь-яку стіну чи гіпсокартон (18-100 мм). Передбачено регулювання змивних обсягів (повний 5-7 л, малий 3-4,5 л), монтажну пластину для розширення площі свердління, захисну коробку без гвинтів, різні варіанти підключення води (ззаду або зверху) та каналізації (горизонтально чи вертикально).

Порівняння моделей інсталяцій REHAU та MEPA

Обидві моделі доступні в різних конфігураціях залежно від потреб:

 • Стандарт - базовий варіант для стандартних унітазів.
 • Стандарт з можливістю підключення душ-туалету-додаткові кріплення для встановлення систем гігієни.
 • Преміум з автоматичним видаленням запахів-інтегрована система вентиляції для знищення неприємних запахів.

Змивні панелі: серії Zero та Orbit

Зображення змивна панель серії Zero від REHAU

Зображення кнопка змиву серії Orbit від REHAU

Матеріали від високоякісного ABS-пластику до загартованого скла (6 мм). Багатий вибір кольорів та фактур:

 • Кольори:Від класичного білого до трендових чорного matt і полірованого.
 • Фактури: Глянцеві, матові, структурні.
 • Функції змиву: Одинарний, подвійний, гігієнічний, безконтактний.

Топові лінійки Zero Lumo та преміум варіант Frame мають LED-підсвітку та інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування. Усі серії сумісні з фірмовою технологією усунення запахів Air-WC. Доступна з ручною активацією або повністю автоматична версія. Вентилятори 12В з низьким енергоспоживанням та регулюванням швидкості.

Панелі серій Zero, Orbit повністю сумісні з усіма інсталяціями REHAU | MEPA.

Передбачено різні способи монтажу накладних змиву:

 • Накладний, коли панель кріпиться поверх плитки.
 • Врівень зі стіною для мінімалістичного вигляду.
 • Частково утоплений, щоб сховати стики між панеллю та плиткою.

@awtherm Дуже швидка установка кнопки змиву для унітаза ♬ sonido original - lyrsae

Відео. Як швидко встановити кнопку змиву REHAU

Особливості інсталяцій MEPA/REHAU

 • Швидкий монтаж: Система EasyFix.
 • Компенсація відхилень при свердлінні: До 15 мм.
 • Точне вирівнювання: Спеціальні розмітки.
 • Гнучкість підключень: Вода (½") і каналізація (Ø 90/110 мм).
 • Оптимізація споживання води: Зливні бачки 3/6/9 л.

Зображення інженерні мережі REHAU

Ідеально поєднуються з трубопровідними системами REHAU. Для водопостачання рекомендовані гігієнічні та стійкі до корозії труби RAUTITAN (PE-Xa, універсальні фітинги), для каналізації - малошумні та негорючі RAUPIANO PLUS (PP, структурована стінка, з'єднання муфтами).

Гарантія та підтримка

На всю продукцію MEPA діє гарантія 10 років. Інсталяції розраховані мінімум на 50000 циклів змивання. Технічна підтримка доступна по всій Україні.

Комплексні рішення REHAU | MEPA втілюють найкращий баланс передових технологій, вишуканого дизайну та преміальної якості для створення ванної кімнати вашої мрії. Модульність систем, широкі можливості комбінування та довершеність кожної деталі гарантують максимальний комфорт та неповторність інтер'єру.

Оберіть сучасні рішення для ванної разом з REHAU | MEPA!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 670

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram