Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Раніше втрачену СЕС повернуть в енергосистему країни

Зображення сонячна станція Компанія ДТЕК ВДЕ для підтримки енергосистеми України готова відновити роботу Трифонівської сонячної станції в Херсонській області, звільненої від російських окупантів.

Трифонівська СЕС - перший об’єкт ДТЕК ВДЕ, над яким компанія відновлює контроль після тимчасової окупації територій Херсонської області росією.

Потужність Трифонівської СЕС - 10 МВт. Вона припинила роботу з початку окупації Херсонської області. За попередніми оцінками, російські окупанти пошкодили близько 10% сонячних панелей. Наразі в компанії чекають дозволу військових і правоохоронних органів для повернення на сонячну електростанцію та остаточну оцінку її стану і обсяги робіт для відновлення.

«Компанія планує оперативно відремонтувати СЕС і за першої ж можливості почати виробляти електроенергію в енергосистему, що важливо для України в умовах енергетичної кризи та зими», - заявив генеральний директор ДТЕК.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 266 / 2022-11-28 07:45:29

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram