Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Філософія й цінність бренду Raftec

Німецька компанія Raftec запропонувала на українському ринку повний спектр комплектуючих для інженерних систем водопостачання та опалення: поліетиленові труби, фітинги, крани та колекторні блоки. Ця продукція відповідає критеріям якості та інноваційності. Ведеться пошук партнерів для втілення рішень на її основі в життя

Зображення арматура для опалення та водопостачання Значна частина інноваційних планів щодо розробки й впровадження на українському ринку інженерних систем опалення та водопостачання не завершуються практичною реалізацією, або не приносять значної користі, як планувалось. Однією з причин такої тенденції є відсутність реальних інструментів планування у конкурентних сил, а також оцінки й контролю над інноваціями в цій сфері. Досліджуючи ринки інженерних систем, німецька виробнича компанія Raftec зіткнулась саме з такою реальністю. Керуючись своїм слоганом «Зосередься на головному» та спираючись на досвід і готові інструменти планування, оцінки й контролю над інноваціями, команда Raftec вирішила переломити цю ситуацію.

Компанія Raftec була заснована в 1974 році в Берліні та спеціалізувалася на проектуванні інженерних мереж для промислових підприємств. У 1978 році компанія відкрила своє перше виробництво і вже в 1981 році змінила основний фокус на виробництво елементів інженерних систем для житлових приміщень. З метою організації процесу стратегічного планування у вигляді замкнутого циклу виробництва й асортименту, виробничі сили були розміщені в таких країнах як Іспанія, Туреччина та Китай. У Німеччині розташований головний офіс, лабораторія, а також відділ ліцензування та контролю якості. Це гарантує дотримання найвищих німецьких стандартів для обладнання даного класу. Розширюючи свій асортимент і адаптуючи його під реалії країн, новим напрямом, на якому компанія вирішила зосередитися у 2020 році, став розвиток мережі власних освітніх центрів у 14 країнах. Це означає, що Raftec відкриває свою базу знань для кожного свого клієнта, полегшуючи його роботу на будь-якому етапі співробітництва з компанією.

Структура інженерних рішень

Зображення кульові крани Raftec Результатом розробленої системи стала пропозиція, яка у своїй концептуальній основі орієнтується на творчий потенціал усього колективу і клієнтів. Розглянемо основні напрямки системи, та конкретні інновації системи Raftec.

Запірна арматура Raftec – це сантехнічна продукція, представлена широкою лінійкою кранів від 1/2" до 2", які дозволяють виконувати різні завдання, що виникли під час монтажу та експлуатації інженерних і сантехнічних установок. Весь асортимент продукції виконаний із високоякісних матеріалів і адаптований під вітчизняні умови, що забезпечують надійну й безпечну роботу систем водопостачання та опалення.

Для українського ринку були сформовані три лінійки кранів Black, Red, Yellow, які зможуть знайти свого споживача як за ціною, так і за експлуатаційним характеристикам. Крани виконані з латуні методом гарячого штампа й покриті шаром нікелю, що забезпечить корозійну стійкість і довгий термін служби. Діаметр перетину кулі дорівнює внутрішньому діаметру сталевої труби, що робить його повнопрохідним. Повнотіла куля на всіх діаметрах мінімізує кавітацію рідини що проходить, а надійне ущільнення сальникового вузла забезпечує ідеальну герметичність штока, при мінімальному зусиллі для обертання штока. Запобіжна арматура у вигляді зворотних клапанів і фільтрів забезпечить правильну роботу кранів і всієї системи загалом.

Також запірна арматура представлена хромованими кранами серії Silver, які підійдуть для підключення різних приладів опалення та водопостачання.

Зображення фітинги для трубопроводів Різьбовий фітинг Raftec – це широкий асортимент латунного різьбового фітинга від 1/8" до 2", який забезпечить створення надійних роз’ємних з’єднань у системах трубопроводів із різних матеріалів, а також різноманітного призначення. Фітинг виготовляється з латуні методом гарячого штампування й покривається нікелем. Високотехнологічна обробка внутрішніх і зовнішніх поверхонь знижує ризик заростання системи, а насічки на різьбі спрощують роботу з льоном чи фум лентою. Фітинг виконаний з якісного матеріалу та характеризується високою надійністю та якісними експлуатаційними характеристиками.

Системи полімерних трубопроводів Raftec – це комплекс полімерних комунікацій, призначених для створення внутрішніх інженерних систем водопостачання та опалення об’єктів. До комплексу входить широкий асортимент металополімерних труб, а також труби із зшитого поліетилену, включаючи фітинги, інструменти та витратні матеріали до них. Такий системний підхід дозволяє проводити монтаж інженерних систем різного рівня складності. Весь асортимент продукції ретельно продуманий та виготовлений на високому рівні, що гарантує відмінні експлуатаційні характеристики та довговічність.

Труби PE-Xa/EVOH розроблені з поліетилену високої щільності і піддаються молекулярній зшивці хімічним методом, що робить трубу гнучкою й забезпечує легкий монтаж. Зовнішній антикисневий шар EVOH перешкоджає потраплянню кисню в систему й захищає опалювальне обладнання від корозії. У якості основної переваги компресійних фітингів можна виділити легкість монтажу труб PE-Xa/EVOH і латунних фітингів із відповідними їм насувними гільзами, що стануть ідеальним варіантом під час облаштування системи опалення чи водопостачання. З’єднання елементів системи виконується за допомогою технології аксіального запресовування.

Для захисту здоров’я людини й питної води від важких металів, у виробництві фітингів використовується спеціальна латунь, що відповідає всім вимогам німецьких стандартів. Така трубопровідна система має кілька переваг проти інших матеріалів і технологій монтажу:

  • можливість використання за умови високої температури й тиску робочого середовища;
  • молекулярна пам’ять форми (здатність матеріалу труб після розширення або згинання повертатися до первісної форми виробу);
  • проста технологія монтажу забезпечує високу швидкість виконання робіт, а також простий візуальний контроль;
  • з’єднання труб і фітингів без гумових ущільнювальних кілець;
  • у місцях з'єднань не відбувається звуження живого перетину;
  • малі гідравлічні місцеві опори;
  • стійкість до дифузії кисню;
  • можливість замонолічування в будівельні конструкції й стяжку підлоги;
  • відсутність виділення токсичних речовин у навколишнє середовище;
  • довговічність до 50 років.

Колектори й колекторні блоки Raftec – це інженерне обладнання, яке дозволяє реалізувати монтаж систем опалення та водопостачання різної складності. Технічні рішення обладнання дають можливість якісно регулювати й комбінувати в єдину систему підключення різних опалювальних приладів і поверхонь. Однією з таких є система «тепла підлога» – це комплекс приладів, що забезпечують підігрівання поверхні підлоги. Оскільки система є низькотемпературною – максимальна температура теплоносія не повинна досягати температури більшої за +55°C. Це дозволяє максимально ефективно використовувати її в комплексі із сучасними приладами опалення. До комплекту системи входить колектор із витратомірами, настінні кріплення й термометри. Колектор регулює потік теплоносія, а встановлення механізму сервоприводів із контролером допоможе автоматизувати систему. Колекторні блоки виготовляються з нержавіючої сталі й латуні від 2 до 12 виходів. У разі, якщо в системі «тепла підлога»теплоносій вище +55°C, на колектор необхідно встановити змішувальні групи з перепускним клапаном і термостатичними змішувачами. У лінійці аксесуарів Raftec є широкий вибір обладнання з технічними рішеннями під задані вами необхідні параметри, які дозволять компактно розмістити вузол і відрегулювати весь процес роботи.

Насосна група зі своїм циркуляційним контуром і перепускним клапаном дозволить самостійно регулювати температуру з огляду на ваші потреби. В основі роботи цих вузлів лежить змішування подаючого і зворотного теплоносія що подається та повертається за допомогою термостатичного клапана й термоголівки, якими можна задати необхідну температуру. Перепускний клапан захищає насос від навантажень, а кінцеві комплекти з повітровідвідником та спускним краном дозволять комбінувати різні рішення й економити простір.

Запорукою технологічності й довговічності всіх лінійок продукції Raftec є використання високоякісних матеріалів і ретельний контроль якості під час виробництва.

Ідея бренду Raftec

Асортимент виробничої компанії Raftec – це сучасне й надійне джерело обладнання, у якому втілені всі інноваційні розробки інженерів. Оптимальна кількість лінійок і гнучкий підбір конфігурацій ще на стадії замовлення відкривають необмежені можливості під час проектування й монтажу інженерних систем у житлових будинках, офісних будівлях і на промислових об’єктах. Отже, виробляючи й працюючи над інноваційним продуктом, наша компанія націлена дати ринку адаптований під сучасні умови рішення, що забезпечить інсталятора, дистриб’ютора й кінцевого клієнта потрібним європейським обладнанням.

Розуміючи як саме можна знайти та подолати шлях до постійного підвищення якості та втілити інноваційні рішення, оперативно реагуючи на зміни, команда Raftec розвиває нові напрямки на ринку України, а також шукає можливості реалізації для таких рішень.

Офіційний представник Raftec в Україні — компанія Sanwell

Україна, 08132,Київська обл.,м. Вишневе,вул. Київська, 8
Тел.: +38 067 544 26 79, +38 050 675 49 74
sanwell.biz

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 470


Залишити коментар

Telegram