Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

«Апгрейд» радіаторів Terra Teknik

Технології та модернізація йдуть поруч. Якщо 15-20 років тому поява сталевих панельних радіаторів була ознакою нової технології, то зараз використання цих опалювальних приладів – це повсякденна реальність. Однак після появи сучасніших технології, вона переходить в іншу стадію – модернізація та покращення

Зображення радіатори сталеві опалення ціна Саме по такій схемі працює виробництво сталевих радіаторів Terra Teknik, яке розташовується в Одесі та вже не один рік зацікавлює споживачів якісним продуктом. Тому провідні інженери компанії постійно в пошуку можливостей для «апгрейду» продукції.

Одне із чергових оновлень найближчим часом буде стосуватись сталевих радіаторів Terra Teknik. А точніше – збільшення ефективної площі та об’єму конвективної частини приладу.

Нагадаємо, що тепловіддача сталевих радіаторів складається з двох складових – конвективної та радіаційної. Остання, іншими словами – це теплове випромінення від основних панелей радіатора.

Передача тепла методом конвекції залежить від переміщення повітряних мас. У нашому випадку, повітря проходить через сталеві листи - «конвектори» спеціального профілю, котрі збільшують площу тепловіддачі. Таким чином повітря «знімає» тепло з поверхні приладу та переносить його в робочу зону приміщення.

Величина конвективної складової залежить від площі цих «конвекторів». Збільшення цієї площі і буде презентовано в модернізованому дизайні панельних радіаторів Terra Teknik.

Це буде досягнуто шляхом збільшення висоти «конвекторів» на 15%, адже в стандартному виконанні вона становить – 400 мм, у модернізованому вигляді – 460 мм.

Таке рішення підвищить розмір та тепловіддачу (чи розмір тепловіддачі) радіаторів Terra Teknik на цілих 8%!

Це рішення збільшить тепловіддачу опалювальних приладів без збільшення їх габаритних розмірів, що призведе до збільшення вільного простору в приміщеннях та спростить підбір радіаторів. Також радіатор Terra Teknik буде теплішим, ніж більшість аналогів на ринку України.

Окрім цього якість радіаторів залишається на високому рівні. В першу чергу це досягається шляхом того, що всі процеси на виробництві відповідають стандарту якості ISO 9001-2015.

Ще одним фактором, який сприяє високій якості продукції – це багатоступеневий процес обробки та фарбування. Під час цього процесу кожен радіатор проходить через 10 ванн обробки, тунельну сушарку, автоматичну порошкову камеру та піч.

Цей процес поділяються на наступні етапи:

  • промивання зовнішніх поверхонь;
  • знежирення;
  • залізне фосфатування поверхні;
  • нанесення антикорозійного покриття методом анафорезу;
  • просушування;
  • фарбування радіатора порошковою епоксидно-поліестерною фарбою, шляхом напилення анафорезним методом;
  • спікання нанесених шарів в печі при температурі близько 200°С.

Ці всі переваги впливають на довгий термін гарантії, який становить 10 років.

Нагадаємо, що асортимент бренду складається із радіаторів 11, 21, 22 та 33-го типу. Діапазон довжин становить від 400 до 3000 мм. Висота може бути 300, 500 та 600 мм. Компанія представляє два види радіатора по типу підключення – боковий та з нижнім підведенням.

Обираючи сталевий радіатор Terra Teknik Ви обираєте високоякісний та ефективний пристрій українського виробництва.

ТОВ «СанТехРай»

Одеська обл., Біляївський район, с. Усатове, 462 км автодороги Київ–Одеса
Тел./факс: +38 (048) 734-47-57
Е-mail: office@santehraj.com.ua
www.santehraj.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 518


Залишити коментар

Telegram