Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Акція для інсталяторів VIESSMANN

Розширений формат Ради директорів КБУ

Зображення засідання в Мінрегіоні України На розширеному засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України (КБУ), що відбулося 22 червня 2018 р., згідно порядку денного насамперед було розглянуто ряд питань організаційного характеру. Лави КБУ, як завжди поповнилися новими учасниками, які налаштовані на відкрите, прозоре та надійне партнерство як з учасниками провідного будівельного об’єднання, так іншими гравцями ринку! До Ради директорів КБУ приєдналися ТОВ «К.А.Н. Девелопмент» та ТОВ «ВІК ТЕХНОЛОГІЇ», і ще компанії ТОВ «АЛТЕЙ-ПЛЮС», ТОВ «ЕКСПЕРТ ПРОЕКТ ГРУП» та Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного стали членами Конфедерації!

Водночас за невиконання статутних зобов'язань з членів КБУ було виключено 15 підприємств.

Зображення членів КБУ Далі зосередили увагу на результати роботи за перше півріччя поточного року та плани на друге півріччя 2018 року Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України про які, розповів Заступник Міністра Лев Парцхаладзе.

Були розглянуті питання щодо реалізації в Україні проекту Європейського Союзу «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проекту – МЦІП» та перелік проектів законодавчих та нормативно-правових актів, які опрацьовані КБУ.

На засіданні, важливим було питання прийняття рішення щодо отримання КБУ статусу саморегулівної організації. Обговорювалися ключові події за останній період, які передбачають вплив на інвестиційний клімат в Україні.

Зображення Петро Шилюк на нараді КБУ Анонсовано про розробку програми постачання матеріалів та обладнання учасників КБУ для девелоперських компаній. Були презентовані можливості абонентської юридичної служби КБУ для членів конфедерації. Ці заходи підвищать практичну корисність роботи КБУ для її учасників.

На Раді директорів також активно обговорювалися питання залучення членів КБУ до реалізації стратегічних напрямків діяльності КБУ та осучаснення діяльності самої КБУ згідно новим реаліям. Голова Ради директорів КБУ Олександр Ротов висловився про актуальність змін в роботі самої Конфедерації: «Більше відкритого спілкування, більше можливостей, більше ефективності.»
https://www.facebook.com/konbudukr/videos/1977282755646558/

Виконавчий директор КБУ Віталій Грусевич розповів про наявність широких каналів комунікацій, якими можуть користуватися члени КБУ – Facebook, e-mail розсилки, публікації у Stage, про функціонування медіа-зали КБУ у форматі 5 o'cloc.
https://www.facebook.com/konbudukr/videos/2003484083026425/

Зображенні членів директорів КБУ Засідання Ради КБУ проходило у новому форматі за спонсорства компаній-членів Конфедерації, що передбачав після прийняття важливих рішень вільне спілкування на актуальні теми розвитку будівельної галузі України.
https://www.facebook.com/konbudukr/videos/2013841445324022/

Слідкуйте за новинами будівельної галузі України на ресурсах мультимедійного видання AW-Therm – інформаційного спонсора та учасника КБУ.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 386

Виставка Бассейн Пул 2024


Залишити коментар

Telegram