Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Install Fest Ukraine 2024

Проєкт HIVE – самодостатні будинки майбутнього, що налаштовані на потреби людини

В рамках конкурсу дизайну «The Home of 2030» компанія Gianluca Santosuosso Design розробила проєкт HIVE («Human-Inclusive & Vertical Ecosystem») – рішення у вигляді стільникових модулів, з яких збираються багатоповерхові будівлі з малою потребою в енергії та з низьким рівнем викидів вуглецю

Зображення дома з проєкту енергоефективні будинки Збірні префабриковані шестикутні теплоізольовані конструкції з дерев'яним каркасом, що нагадують бджолині стільники, розроблені для кращої масштабованості будинку та мають збільшену гнучкість до налаштування житла відповідно до індивідуальних потреб мешканців.

Будинки, що складені з стільникових структур, забезпечуються енергією з відновлюваних джерел енергії і будуть інтегровані з системами опалення, кондиціонування, водозабезпечення, переробки відходів побуту та життєдіяльності людини, рециркуляції води включно із очищенням стічних вод, що в подальшому використовуються для технічних потреб та поливу.

Зображення концепція енергоефективноо будинку Проєкт HIVE (Human-Inclusive & Vertical Ecosystem) – скорочення від «Екосистема, що враховує потреби людини та вертикальна екологія» – це концепція, що пристосована для т. з. «кругової» або «циркуляційної» економіки, яка охоплює житло, а також спільні приміщення та локальної системи виробництва продуктів харчування та енергії. Ця «соціальна екосистема» сприяє соціальній згуртованості мешканців та відродженню природи, враховуючи потреби не тільки людей, але й існуючих територій та місцевої флори та фауни.

Наприклад, автори вважають, що ідеальним початковим майданчиком для проєкту HIVE може бути занедбане поле або пустир, яке буде відновлюватися та збагачуватися разом із зростанням громади. Більше за те – первинна будова в подальшому також може нарощуватися та змінюватися.

Зображення новий тип енергоефективного будинку «HIVE поєднує властивості стільників з формою традиційного будинку та створює новий гібридний тип житлової площі, здатний сполучити ефективність природи з винахідливістю людей», – пояснили архітектори. «Ми маємо намір надати HIVE широкий спектр об'єктів спільної власності та спільного користування, що дозволить людям, сім'ям та громадам бути самодостатніми, дозволяючи місцевим органам влади та адміністрації обмежувати запити на державні інвестиції» та сфокусуватися на розвитку територій силами громади… «Спираючись на ці «набори» з виготовлених на заводі частин, кожний інтер’єра та екстер’єр з них буде унікальним та різноманітним».

Джерело: inhabitat

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 577 / 2021-04-27 09:33:43

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram