Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Кімнатний провітрювач з рекуператором: використання, особливості, режими роботи

Зображення Костянтин Кузнєцов


Для того, щоб Ви могли слухати «Подкаст» в окремому вікні та переглядати статті на сайті – натисніть тут. Після переходу, увімкніть «Відтворення».

Новий подкаст – з Костянтином Кузнєцовим, технічним експертом VENTS – і стосуватиметься він використання рекуператорів, або кімнатних провітрювачів із регенератором енергії.

Провітрювачі з рекуператором є одними з найкращих рішень, особливо для приміщень, де неможливо організувати вентиляцію в інший спосіб, наприклад у старих будівлях, як-от «хрущовках» чи «панельках», або шкільних класах.

Разом з експертом розглянемо особливості, технічні характеристики, режими роботи популярних на ринку рекуператорів тепла Blauberg Vento Expert Plus та «ВЕНТС ТВІНФРЕШ КОМФО РA1-50». Дізнаємося, які недоліки зазвичай мають рекуператори повітря?

Слухайте новий подкаст, діліться враженнями та будьте на крок попереду!

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 5 079

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram