Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Провідний форум з біоенергетики відбудеться в Києві

Поставлені Україною цілі в рамках Національного плану дій з відновлюваної енергетики будуть обговорені на XII міжнародній конференції «Енергія з біомаси», що відбудеться 20–21 вересня 2016 року в Києві. Заходи проводитимуться в залах Президії Національної академії наук України на вул. Володимирській, 55

Bio_200 Дводенна програма конференції включатиме: панельну дискусію за участю представників влади та бізнесу; пленарні доповіді; усні та стендові доповіді. Теми конференції: заготівля, переробка, транспортування і постачання біомаси лісової промисловості, сільського та комунального господарств, а також харчової промисловості; енергетичні культури; використання біогазу, біодизельного палива, біоетанолу; технології сумісного спалювання біомаси з традиційними паливами; проекти з використання біомаси для виробництва енергії. Тези для доповідей приймаються до 1 серпня 2016 року.

Робочими мовами конференції є українська, російська та англійська.

Bio_11 Організаторами конференції виступають: Біоенергетична асоціація України, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження, науково-технічний центр «Біомаса», Агентство з відновлюваної енергетики, Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України. Підтримку здійснюють профільні міністерства та комітет Верховної Ради.

Інформаційним партнером заходу виступає редакція журналу AW-Therm.

Довідка. Конференція «Енергія з біомаси» проводиться з 2002 року. Вона збирає близько 200 вітчизняних і зарубіжних фахівців та є головною подією року в галузі біоенергетики в Україні. Серед тем конференції, зокрема, досягнення Україною амбітної ціла замістити 7,2 млрд. м3/рік природного газу в 2020 році.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 546


Залишити коментар

Telegram