Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Промокод для реєстрації на виставку Install Fest Ukraine 2023

З 01-03 червня 2023 у Виставковому центрі «АККО Інтернешнл» відбудеться Install Fest Ukraine 2023. У виставці приймуть участь заводи виробники опалювального та сантехнічного обладнання, а також відбудься спеціалізовані змагання, форум та семінари

Вже сьомий рік Install Fest Ukraine стає платформою для зустрічей серед фахівців сфери інженерних систем і сучасних технологій. На виставці Install Fest Ukraine 2023 виробники покажуть технічні інновації для розвитку галузі та відновлення комунікацій України.

Промокод Install Fest Ukraine 2023

В рамках Install Fest Ukraine 2023 відбудуться:

  • Install Battle 2023 – Чемпіонат України серед інсталяторів систем опалення та водопостачання;
  • Air Conditioning Championship Air Battle 2022/23 – 5-й Чемпіонат України з монтажу та обслуговування систем кондиціювання;
  • Championship for Heat Pumps 2023 – 2-й Чемпіонат України з монтажу альтернативних джерел тепла;
  • 4 Install Fest Cup 2023 – 5-й Турныр з монтажу сантехніки, водопроводу та водоочистки;
  • Новий захід – Форум «Відновлення інженерних мереж та комунікацій: Опалення, водовідведення, водопостачання».

Інженерні мережі та комунікації є ключовим елементом інфраструктури, їх правильна робота та розвиток є важливим завданням для забезпечення сталого розвитку міст та регіонів.

Відео. Прямий ефір з організатором Install Fest Ukraine 2023

Основна мета заходів – об'єднати інсталяторів систем опалення, водопостачання, сантехніки, водопроводу, водоочистки та обслуговування систем кондиціювання, а також представників житлово-комунальних господарств, бізнесу та громадських організацій щодо обговорення проблем та пошуку ефективних рішень у сфері відновлення та розвитку інженерних мереж водопостачання, водовідведення, опалення.

Відвідувачам, для безкоштовного входу на виставку, потрібно зареєструватися на сайті за посиланням.

Використовуйте промо-код AWT23 (латиницею) та отримайте на електронну пошту квиток, роздрукуйте його, і пред'явіть на вході.

До зустрічі на стенді № С-31 спеціалізованого ресурсу AW-Therm.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 394 / 2023-05-26 16:59:27

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram