Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Виставка Кул Кліма 2024

Програмовані термостати Honeywell T3: сучасні, надійні, ефективні

Торговельна марка Honeywell Home (США) нещодавно запропонувала на українському ринку термостати серії T3. Вони призначені для автоматизації управління системами опалення, передбачають програмування, а також надійні та прості в експлуатації. Прилади дозволяють заощадити значні кошти на енергоносіях та підвищити комфорт за рахунок регулювання подачі теплоносія залежно від потреб споживача

Зображення термостат Honeywell T3 Серія термостатів T3 представлена 4 моделями. Стандартну дротову версію T3 Wired можна використовувати для заміни наявного термостата. Крім того, є бездротові моделі T3R Wireless. Всі термостати серії доступні з протоколом OpenTherm для безпосереднього зв`язку з котлом.

Термостати дозволяють підтримувати температуру повітря в приміщеннях на заданому рівні в межах від 5 до 35°С. Передбачено встановлення тижневого графіку
управління опаленням за принципом 5+2 (будні та вихідні) доби, або для кожного дня окремо. Щодоби можна задати до 4 змін температури. Точність встановлення значень – до десятих частин градуса. При цьому можна копіювати та переносити добові графіки.

Також термостат має функцію захисту від замерзання системи опалення, що не дає температурі в приміщенні опуститися нижче 5°С, а також його блокування для унеможливлення несанкціонованого доступу.

Фактична температура, режим роботи, час та всі інші параметри, а також сигнал помилки, виводяться на РК-дисплей, що оснащений підсвічуванням. На лицевій стороні термостату є кришка, що відкидається для доступу до керування основним меню. Зміна налаштувань здійснюється за допомогою кнопок. Встановлення можливе як на настінну рамку з кріпленням на защіпках, так і на стіл на відповідній підставці.

Розміри термостатів – 136×97×26 мм. Живлення передбачено від двох елементів живлення типу АА.

Бездротові версії термостатів T3R Wireless комплектуються приймачами, що забезпечують підключення до котла, циркуляційного насосу або триходового клапану. Дані ресивери для прийняття та передавання сигналу мають поліпшену конструкцію. Вона, зокрема, передбачає спрощений процес інсталяції. Максимальна відстань між термостатом та ресивером сягає 30 м. Прилад живиться від побутової мережі 220 В. Розміри ресиверів – 110×110×40 мм. Обладнання відповідає основним положенням європейської директиви щодо радіообладнання 2014/53/EU.

Запуск в експлуатацію систем керування на основі термостатів серії Т3 максимально спрощений. Він може бути здійснений споживачем самостійно, оскільки займає ілька хвилин. Це досягається за рахунок вбудованих заводських налаштувань термостата. Зокрема, є попередньо налаштовані графіки та параметри тривалості
циклу роботи обладнання.

Засоби керування та автоматизації для систем ОВВК

04112, м. Київ, вул. О. Теліги, 6, корп. 8
Бізнес-центр «Форум Вест Сайд»
Тел.: + 38 044 391 82 72
Факс: + 38 044 391 82 01
www.homecomfort.resideo.com
www.getconnected.honeywellhome.com/ua/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 4 500


Залишити коментар

Telegram