Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Професійний інжиніринг промислових об’єктів

Виробництво будь-якої продукції потребує використання багатьох технологічних процесів, а її конкурентоспроможність багато в чому визначається ціною. Виконання модернізації інженерних систем дозволить ефективніше використовувати виробничі ресурси, а також подовжить термін експлуатації обладнання. У підсумку це сприятиме зменшенню витрат підприємства, а отже і ціни продукції. Інжинірингова компанія «ІнтерРесурс» надає комплексні послуги зі спорудження та обслуговування сучасних інженерних систем для промислового виробництва, гарантуючи довготерміновий і надійний результат

Inter_11 Кожна сфера господарської діяльності має свою специфіку, оволодіння якою дозволяє говорити про рівень професійності компанії в цілому. Особливість завдання інжинірингової компанії полягає в необхідності розробки та комплексного супроводу процесів організації виробничої інфраструктури. Сюди входить облаштування теплопунктів, фільтрувальних станцій, систем підготовки води, у тому числі установок зворотного осмосу, холодильного обладнання, комплексних каналізаційних станцій та ін. Крім цього, безперебійну роботу виробничих потужностей повинні забезпечувати інженерні мережі і технологічні лінії. Спектр діяльності компанії «ІнтерРесурс» охоплює всі вищезазначені сфери.Inter_1

Послуги компанії знаходять своє застосування в численних галузях господарської діяльності. До них належать електроенергетика, хімічна та нафтопереробна промисловість, паперово-целюлозне виробництво, машинобудівна, харчова, фармацевтична галузь та ін. Компанія пропонує широкий спектр обладнання і комплектуючих для промислового виробництва та облаштування об’єктів інфраструктури.

До них належать:Inter_3

• запірно-регулювальна арматура для водопроводів, каналізації, пароконденсатних систем, у тому числі для потреб хімічної, нафтогазової та харчової промисловості;
• труби сталеві, неіржавіючі, алюмінієві, латунні, мідні, металопластикові та інші, а також компоненти та аксесуари до трубопроводів;
• опалювальне та охолоджувальне обладнання;
• компресійні установки;
• насосне обладнання;
• компоненти для вентиляційних систем;
• нафтогазове обладнання, у тому числі міні НПЗ і бурові установки;
• засоби автоматизації та контрольно-вимірювальні пристрої;
• протипожежні комплекси;
• засоби обліку (води, газу, електроенергії, а також витратоміри);
• спеціалізовані інструменти;
• електротехнічна, світлотехнічна, кабельно-провідникова продукція та багато інших видів.

Особливістю асортиментної політики компанії «ІнтерРесурс» є використання прямих зв’язків з безпосередніми виробниками обладнання, механізмів і комплектуючих. Такий підхід дозволяє впевнитись у належній якості продукції та гарантувати її надійну роботу протягом тривалого періоду часу. Компанія використовує обладнання тільки перевірених виробників зі світовою репутацією та значним досвідом діяльності. Усі матеріали та устаткування мають необхідні стандарти якості. Критерієм для вибору обладнання для конкретних завдань є його енергоефективність. Завдяки цьому, застосовуються ті технології та рішення, які максимально сприятимуть збільшенню економічної вигоди для підприємства.

Кожний виробничий процес є по-своєму унікальним, тому при розробці проекту компанія «ІнтерРесурс» віддає перевагу індивідуальному підходу для вирішення конкретних завдань. У цьому разі вирішальне значення відіграє здатність комплексно оцінювати вихідні умови та пропонувати конкретні проектні рішення, виходячи з поставлених цілей. Для цього компанія має штат висококваліфікованих інженерів зі значним досвідом роботи в галузі. Їх знання та вміння постійно удосконалюються відповідно до поступу технологій, тому кожен проект завжди носить інноваційний характер.

Усі технологічні рішення виконуються згідно з чинними вітчизняними та міжнародними стандартами. Виконувані роботи супроводжуються пакетом необхідної технічної та проектно-кошторисної документації. Вартість усіх робіт узгоджується та фіксується заздалегідь, завдяки чому клієнт застрахований від «непередбачуваних» витрат.

Діяльність компанії «ІнтерРесурс» не обмежується лише складанням проекту з підбором необхідного обладнання. Її працівниками, також, здійснюється монтаж інженерних систем та устаткування, виконання пусконалагоджувальних робіт, а також забезпечується гарантійне і післягарантійне обслуговування. Крім того, спеціалісти компанії здійснюють комплекс процедур з автоматизації виробничих і технологічних систем, що дозволяє ефективніше здійснювати контроль над їх роботою. Клієнти завжди мають змогу отримувати кваліфіковану консультацію в телефонному режимі, через мережу Інтернет, а також безпосередньо при зустрічі на об’єкті.Inter_2

За роки діяльності клієнтами компанії стали такі промислові гіганти, як ПАТ «АрселорМіттал», ПАТ «МК «Азовсталь»», ПАТ «Укрнафта», НАК «Нафтогаз України», концерн «Стірол» ДП НАЕК «Енергоатом» та інші. Результати діяльності підтверджують репутацію компанії «ІнтерРесурс» як надійного партнера, здатного у визначені терміни реалізувати покладений комплекс завдань.

Професійні послуги інжинірингу вкрай необхідні для організації роботи будь-яких виробничих комплексів. Ефективність виробництва напряму залежить від якості поєднання і налаштування відповідного обладнання та інфраструктури об’єкта. Тільки комплексний характер розробки та впровадження проекту, що пропонує компанія «ІнтерРесурс», гарантує безперебійність технологічних процесів і максимальну вигоду від використання виробничих ресурсів.

ТОВ «ІнтерРесурс»
04128, Україна, Києво-Святошинський район,
с. Софіївська Борщагівка, вул. Київська, 24
Моб. +38 067 406-11-13, Тел. +38 044 599-68-13,
Е-mail: interresurs@ukr.net, www.interresurs.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 114


Залишити коментар

Telegram