Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Професійне кліматичне обладнання MDV

Компанія «Електромек Груп» вперше на ринку України пропонує професійне кліматичне обладнання всесвітньо відомого бренду MDV. Професійне кліматичне обладнання MDV застосовується як у побуті, так і на різних об’єктах комерційного, соціального та виробничого призначення

MDVБренд MDV був створений в 1999 р. на базі підрозділу комерційного кліматичного обладнання Midea CAC (Commercial Air-Conditioning Division). Спочатку в асортиментний портфель MDV входило тільки складне високотехнологічне обладнання для індустріального охолодження: VRF-системи, чилери і фанкойли, компресорно-конденсаторні блоки.

Вже в 2001 р. в лінійку кліматичного обладнання MDV також увійшов модельний ряд побутових кондиціонерів. Сьогодні під цим брендом випускається повний спектр кліматичного обладнання: від мобільних кондиціонерів до багатоватних чилерів.

Техніка ТМ MDV широко представлена в багатьох країнах: Іспанії, Бразилії, Австралії, Ізраїлі, Болгарії, Польщі, Туреччині, Саудівській Аравії та в інших. До речі, на Чемпіонаті світу з футболу в Бразилії, в 2014 р., кліматичне обладнання MDV було встановлено на 9 з 12 стадіонів, де проходили матчі.

Раніше в асортиментній лінійці MDV у «Електромек Груп» були представлені лише промислові мультизональні VRF системи. В 2016 р. компанія «Електромек Груп» презентує в Україні дві нові серії побутових кондиціонерів торгової марки MDV: повністю інверторна спліт-система Aurora (DC-інверторний компресор, DC-інверторні вентилятори зовнішнього і внутрішнього блоків) і «on/off» спліт-система Fairwind. Обидві серії мають широкий модельний ряд. Aurora – 7, 9, 12, 18, 24 kBTU, Fairwind – 7, 9, 12, 18, 24 та 28 kBTU.

Всі моделі спліт-систем MDV можуть експлуатуватися в умовах нестабільних електричних мереж. До того ж моделі серії Aurora мають захист від різких перепадів напруги (фазовий монітор). Стабільній та тривалій роботі спліт-систем MDV також сприяє функція виявлення витоку холодоагенту.

Функція температурної компенсації автоматично враховує різницю температур між підлогою та стелею і створює задану з пульта управління температуру в нижній частині приміщення. У поєднанні з функцією Follow me це дозволяє не тільки забезпечити більший комфорт, але й скоротити споживання електроенергії, оскільки кондиціонер не буде переохолоджувати приміщення без необхідності. Кондиціонери серії Aurora мають клас енергоефективності А++, а серії Fairwind – А.

Чистота повітря в приміщенні забезпечується високоефективним протипиловим фільтром, а також чотирма фільтрами тонкої очистки повітря (фотокаталітичний фільтр, фільтр з іонами срібла, вугільний і лізоцимовий) та функцією самоочищення внутрішнього блоку.

Сервісним центрам та обслуговуючим організаціям стане у нагоді сервісний режим (тільки для серії Aurora). Завдяки йому можливо здійснити перевірку температур – вхідного повітря, кипіння холодоагенту, конденсації, зовнішнього повітря, нагнітання, а також перевірити налаштування температурної компенсації, струм компресора, напругу живлення, поточну частоту обертання валу компресора.

Компанія «Електромек Груп» надає повний комплекс послуг на ринку кліматичного обладнання – від закупівлі продукції до монтажу, ремонту та сервісного обслуговування на об’єктах. Комплексний підхід забезпечує оптимальність проектних рішень завдяки використанню раціональних технологій.

ГК «Електромек Груп»
Тел.: +380 (44) 593-30-33
http://mdv.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 040


Залишити коментар

Telegram