Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Продукт года – насосы Grundfos Alpha2

Grundfos200 Новая генерация циркуляционных насосов Alpha2, производимых компанией Grundfos (Дания) недавно получила звание «Лучший продукт 2014» по версии конкурса Plus X Awards, проводимого в Германии. Награды на нем вручаются за новейшие технологии, инновации, неординарный и функциональный дизайн. Оборудование заняло первое место в категории «Высокое качество, функциональность и экологичность». Кроме того, насос признан лучшим в группе строительных продуктов и услуг. Среди отмеченных особенностей Alpha2 – высокий уровень энергоэффективности, который превосходит не только текущие, но и будущие требования европейского законодательства в этой области. Это стало возможным, в частности, благодаря использованию встроенного частотного преобразователя. Помимо того, насос оснащен функцией автоматической настройки оптимальных параметров работы и светодиодным дисплеем, на который выводятся данные о фактическом энергопотреблении. Конкурс Plus X Awards проводится в 7 различных категориях. Победителей определяет независимое жюри из специалистов 25 отраслей. В текущем году состоялась уже 11 церемония вручения наград за историю существования конкурса.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 383 / 2014-06-23 12:38:11


Залишити коментар

Telegram