Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Проблема приєднання до електромереж: фахова дискусія в КБУ

25 січня 2018 року відбулося чергове засідання робочої групи КБУ: юристи, енергетики та будівельники висловлювали фахові погляди на проблему приєднання об’єктів будівництва до електричних мереж

KBU_1001 Згідно з другим абзацом пункту 1 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії» стаття 21 «Приєднання електроустановок до електричних мереж» цього Закону набирає чинності через дев'ять місяців з дня опублікування цього Закону. Тобто, з 11 березня 2018 року буде застосовуватися новий порядок підключення об’єктів будівництва до електричних мереж. А на те, яким цей порядок буде, зараз ще можуть вплинути всі зацікавлені особи. В КБУ зауважують, що і громадське середовище, і суб’єкти ринку досить високо оцінюють положення Закону України «Про ринок електричної енергії», що стосуються підключення до мереж. Втім конкретика залежатиме саме від формулювань у підзаконних актах.

Конфедерація будівельників України наразі має непогані шанси вплинути на ситуацію, аби процедура підключення об’єктів будівництва до електромереж монополістів перестала бути такою проблемною.

Експерти КБУ з постійно діючої робочої групи Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електричної енергії наразі подають пропозиції до проектів нормативно-правових актів, розміщених на мультисервісній платформі PsycheaExpertus. При цьому формується і рейтинг самих експертів (в залежності від кількості поданих ними пропозицій), і рейтинг пропозицій (в залежності від оцінок, отриманих кожною пропозицією від інших експертів системи). Таким чином, Проектним офісом до Регулятора подаватимуться саме ті пропозиції, які отримають найбільший рейтинг в рамках роботи Координаційного центру.

Конфедерація будівельників України вже подала свої висновки до проекту Кодексу мережевих систем розподілу. Водночас, в існуючих проектах нормативно-правових актів на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» є чимало неузгодженостей та недоліків. Також недостатнім є рівень зворотного зв’язку від Регулятора. З огляду на це, в КБУ було ініційовано провести спільну нараду із залученням представників НКРЕКП, Ради ОРЕ та учасників ринку для остаточного узгодження зауважень та пропозицій до проектів нормативних актів, що були отримані в рамках роботи робочої групи Координаційного центру. В межах строку, передбаченого законодавством для обговорення регуляторних проектів нормативно-правових актів, КБУ офіційно направить свої зауваження та пропозиції до НКРЕ. Окрім цього, Проектний офіс має намір звернутися до Регулятора із пропозицією продовжити строки подання пропозицій до проектів до 1 березня 2018 року.

КБУ звертається до спеціалістів галузі долучитися до важливої дискусії задля опрацювання остаточних підзаконних документів стосовно Закону України «Про ринок електричної енергії».

Медіа-ресурс AW-Therm також бере участь у фаховій дискусії в КБУ щодо даної проблематики та й надалі буде висвітлювати перебіг подій та експертні оцінки.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 901


Залишити коментар

Telegram