Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Про нові норми з теплоізоляції будівель

KBU_200 Конфедерації будівельників України 21 квітня 2017 року о 9 год. проводить семінар «Нове покоління норм з енергоефективності ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» (за адресою: м. Київ, вул. Преображенська, 5/2).

Мета заходу - підвищення кваліфікації працівників підприємств будівельної галузі, архітекторів, проектантів, інженерів-будівельників та науковців.

Організатор – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та член КБУ Державне підприємство «Державний науково-дослiдний інститут будiвельних конструкцiй». Учасники семінару будуть ознайомлені з новаціями, що містяться в нових нормативних документах щодо енергоефективності та норм енергоспоживання, а також про технології, матеріали та про розвиток системи стандартів зеленого будівництва в Україні.

Відбудуться доповіді провідних фахівців та розробників номативних документів з наступної тематики:

  • Законодавча та нормативна база з енергоефективності будівель. Структура норм та стандартів. Основні положення та відмінності нового ДБН В.2.6-31:2016.
  • Розрахунки енергоспоживання при опаленні, охолодженні, вентиляції, освітленні та гарячому водопостачанні згідно з ДСТУ Б А.2.2-12:2015 та складання енергетичного паспорту згідно з ДБН В.2.6-31:2016.
  • Розвиток малоповерхового будівництва України на основі енергоефективних технологій і кластерних систем організації будівництва.
  • Сучасні інженерні рішення для забезпечення енергоефективності будівель. Європейський досвід застосування рекуператорів.

та інше.

Медіа-ресурс AW-Therm як дійсний член КБУ буде висвітлювати доповіді учасників на своїх сторінках.

Детальна інформація щодо семінару: за телефоном (044) 249-38-07 або електронною поштою ndibk@ndibk.gov.ua.

2017-04-18

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 281 / 2017-04-18 19:23:17


Залишити коментар

Telegram