Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

ASG FASER HOT – інноваційна труба зі скловолокном

Основною перевагою виробничих компаній у порівнянні з торгівельними є мобільність і чутливість до змін на ринку. За останні роки сформувалась потреба у продукті з покращеними характеристиками і високим ступенем надійності. Так, на ринку з’явилися труби з поліпропілену нового покоління – PP-RCT. Бренд ASG-Plast вже освоїв нову технологію та успішно реалізує цю продукцію на території України

Зображення логотип ASG plast Першим продуктом, виробленим із застосуванням нового матеріалу, стали труби, армовані скловолокном – ASG Faser Hot. Приставка «Hot» означає, що труби виготовлені з нового матеріалу.

Зображення порівняння поліпропіленової труби та армованої труби Різниця між стандартним рандом-сополімером поліпропілену 3-го типу (PP-R) і термостабілізованим рандом-сополімером поліпропілену 4-го типу (PP-RСТ) обумовлена зміною структури кристалічної решітки: в PP-R молекули пропілену з’єднуються між собою випадковим чином (звідси і назва рандом-сополімер: від англійського слова «random» – випадковий). У PP-RCT вдалось домогтися з’єднання молекул у макромолекулі в певній послідовності, за рахунок чого утворилась упорядкована кристалічна решітка, отже, в PP-RCT молекули розташовуються щільніше одна до одної. Це забезпечує матеріалу велику надійність і термостійкість, підвищену стійкість до високого тиску, а також більш легку вагу і збільшення пропускної здатності труб по відношенню до труб аналогічного номінального діаметра з PP-R.

В результаті більш щільного розташування молекул матеріал має більшу термостійкість, міцність та стійкість до високого тиску. Наприклад, вироби з нового матеріалу можуть експлуатуватися при максимальному тиску 50 бар, а продукти з поліпропілену типу 3 лише 32 бар.

Крім цього застосування PP-RCT дозволяє зменшити товщину стінок труби і, відповідно, збільшити пропускну здатність пропорційно розміру виробу. У деяких випадках цей факт дозволяє застосовувати труби меншого типорозміру, що тягне за собою зменшення вартості цілої системи.

Для маркування труб ASG Faser Hot використовуються нові стандарти маркування полімерних труб. Так, наприклад, застосована безрозмірна характеристика S (відношення зовнішнього діаметра труби до товщини її стінки) замість PN. При цьому зберігаються переваги поліпропіленових систем: надійне полідифузійне з’єднання з фітингами як з PP-RCT, так і PPR, так як температура плавлення однакова – 140-150 °С.

Вироби з цього матеріалу відповідають українським та міжнародним стандартам:

  • ДСТУ Б.В.2.7-144: 2007;
  • ДСТУ Б.В.2.5-36: 2007;
  • ISO 15874-2: 2013.

В результаті при виборі труби нового покоління Ви отримуєте продукт із:

  • збільшеним терміном експлуатації;
  • більш високим робочим тиском;
  • збільшеною температурною стійкістю;
  • збільшеною пропускною здатністю.

Тому вибір очевидний: новому часу – нове покоління поліпропілену! Довідкова інформація. Продукція ТМ «ASG» виготовляється на спільному українсько-чеському підприємстві «ФВ Пласт Україна» в м.Одеса.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 7 159


2 коментаря

5
5
5
Залишити коментар

Telegram