Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Застосування поверхневого опалення MULTIBETON

На сьогодні поширеним явищем у світі є застосування опалення приміщень через нагріті поверхні, оскільки людина почуває себе комфортно в приміщенні з теплою підлогою та стінами. Німецька компанія MULTIBETON застосовує унікальну методику підлогового опалення, а саме розміщення в товщі бетону полімерних труб високої якості, по яких циркулює теплоносій. Такі системи набули широкого застосування у висотних будинках при новому будівництві, а також при реконструкції існуючих систем опалення

Зображення застосування поверхневого опалення та охолодження Сьогодні в більшості країн Європи, зокрема у Швеції, Фінляндії та інших країнах будинки до 9-и поверхів опалюються лише «теплою підлогою». Це є особливо вигідним для нежитлових та комерційних приміщень, які мають підвищені тепловтрати. Опалення в них можна регулювати за допомогою автоматики, що додатково підвищує економію енергоресурсів. При застосуванні низькотемпературної системи опалення «тепла підлога» MULTIBETON можна зекономити до 30-50% енергоносіїв, в порівнянні з традиційною радіаторною системою опалення. Це є вирішальним фактором при виборі системи опалення.

Зображення металопластикова труба для поверхневого опалення Основою конструкції водяного підлогового опалення є металопластикова труба MULTIBETON зі статистичного сополімеру поліпропілену PRC з термостабілізуючими добавками та антидифузійним покриттям. Вона характеризується високою міцністю, екологічністю та довговічністю при підвищених температурах. Гарантійний строк використання труби становить 50 років. Для системи опалення «тепла підлога» застосовуються труби діаметром 12 і 17 мм з товщиною стінки 2,2 мм.

Труби можуть експлуатуватися при температурах від -10°С до +95°С та при короткочасному підвищенні температури до +150°С. При цьому труба забезпечує максимальну тепловіддачу, в результаті ефективність системи підлогового опалення є досить високою.

MULTIBETON має власну технологію прокладання водяної «теплої підлоги». При цьому вона має особливі гідродинамічні та теплофізичні властивості, які забезпечують високий рівень тепловіддачі підлоги (до 160 Вт / м2). В цьому полягає її ефективність, в порівнянні з іншими системами опалення.

Для проектування системи опалення «теплою підлогою» компанією розроблено власне програмне забезпечення Multiplaner, що дозволяє порахувати тепловтрати будинку, індивідуально підібрати діаметр труб та крок їх прокладання. Таким чином система буде спроектована з врахуванням особливостей об’єкту та відповідно до потреб будь-якого споживача.

Оскільки вже доведена ефективність застосування систем підлогового опалення MULTIBETON, тому вони використовуються для багатоповерхових об’єктів при будівництві нових будівель. При цьому можна застосовувати не лише підлогове опалення, але й опалення через стіни та стелю. Влітку така система слугує для охолодження приміщень. Таким чином система підлогового опалення MULTIBETON набула широкого застосування при будівництві готельних, ресторанних комплексів та інших приміщень великого об’єму. Також вона використовується в багатоквартирних житлових будівлях.

Зображення застосування підлогового опалення При повній реконструкції будівлі поверхневе опалення може повністю замінити стару та неефективну систему. В процесі термореновації, тобто застосуванні новітніх технологій з енергозбереження, можливе встановлення нових енергоефективних систем на основі «теплої підлоги» та «теплих стін». При опаленні поверхнею радіатори повністю відсутні, що дозволяє збільшити корисну площу приміщення. Також звертаємо вашу увагу, що при однотрубній системі опалення у багатоповерховому будинку встановлення водяних «теплих підлог» самостійно без проекту заборонено на законодавчому рівні.

При виборі системи підлогового опалення MULTIBETON замовник отримує комплексне рішення, починаючи з розрахунку та проектування системи, закінчуючи повним її введенням в експлуатацію, регулювання системи за допомогою автоматики. При високих техніко-економічних показниках, повний термін окупності системи MULTIBETON становить 7 років експлуатації.

За отриманням додаткової інформації щодо розрахунків та проектування системи «тепла підлога» від MULTIBETON звертайтеся до офіційного представника в Україні компанії «АМП Стиль».

«АМП Стиль»

м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23, оф. 1111
Тел.: (050) 311-50-75
multibeton.com.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 156

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram