Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Потужні конденсаційні котли POWER HT+

Підлогові котли POWER HT+ компанії BAXI (Італія) були розроблені на основі останніх досягнень в галузі опалювальної техніки. Сучасна система, вбудована в них, дозволяє управляти всіма основними технологіями опалення, створюючи, таким чином, енергоефективні інтегровані комплекси. Таке управління робить котел дуже простим у використанні, що є традицією в розробках BAXI, яка створює зручну в експлуатації продукцію

Baxi+ Модельний ряд підлогових котлів великої потужності POWER HT+ складається з одноконтурних конденсаційних теплогенераторів з потужністю від 50 до 110 кВт. Характерні особливості цього модельного ряду – висока продуктивність, широкий коефіцієнт модуляції (1:9), простота застосування і монтажу, а також величезна кількість аксесуарів для індивідуального і каскадного встановлення.

Головний елемент і серце цих конденсаційних котлів – камера згоряння зі спіральним теплообмінником із нержавіючої сталі AISI 316L. Малий вміст води в ньому визначає дуже малу теплову інерцію і, отже, швидку реакцію на зміни обсягу теплової енергії, необхідної для системи. Нержавіюча сталь захищає теплообмінник від корозії, що виникає через утворення конденсату.

Широкий діапазон модуляції пальника означає, що потужність котла може бути найкращим чином узгоджена з необхідним тепловим навантаженням.

Регулювання різних компонентів котла виконує електронна цифрова плата зі здвоєним мікропроцесором останнього покоління, що забезпечує просте і надійне управління обладнанням через виносну панель з широким РК-дисплеєм. Електронна система забезпечує тижневе програмування функцій опалення, погодозалежне регулювання відповідно до критеріїв комфорту користувача. Крім того, вона достатньо просто інтегрується у новітні системи опалення завдяки програмуванню ряду параметрів для оптимізації характеристик, що відповідні типу установки.

Весь модельний ряд підлогових котлів високої потужності POWER HT+ оснащений виносною панеллю управління: за допомогою двох кнопок та регулювальної рукоятки можна активізувати певну функцію, а РК-дисплей одночасно відображає цифри і символи, відсвічує функціональний стан, що полегшує інтерпретацію і оперативне програмування, регулювання та зміну параметрів.

Електронна плата котла спеціально спроектована для роботи з конденсаційними теплогенераторами і дозволяє запускати, управляти і контролювати цей вид газового теплового обладнання з метою досягнення найкращих результатів використання при застосуванні в системах центрального опалення і приготуванні санітарної гарячої води.

Безсумнівно, найважливіша характеристика цього нового покоління електронних плат полягає в їх здатності інтегрувати різні технології генерування тепла шляхом використання додаткових інтерфейсних плат і обміну інформацією за допомогою протоколу зв’язку, який дозволяє вести діалог між різними частинами системи опалення.

Все керуюче та комунікаційне програмне забезпечення (тобто вся інтелектуальна частина системи опалення) знаходиться на платі котла.

Отже, компанія BAXI розробила новий асортимент продукції, що характеризується відмінним коефіцієнтом корисної дії, і здатна зайняти гідне місце в сегменті ринку котлів великої потужності. Моделі POWER HT+ не лише постачаються окремо, а й входять до складу комплексних рішень від італійського виробника. Це не тільки спрощує установку, а й гарантує клієнтам впевненість у результаті роботи.

ПредставництвоBAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 676


Залишити коментар

Telegram