Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Пополнение склада Adrian

Adrian200 Компания Adrian Group s.r.o. (Словакия) информирует, что перед началом отопительного сезона в г. Запорожье был пополнен склад запасных частей для газового отопительного оборудования, воздухонагревателей и инфракрасных горелок. В частности, поступили газовые блоки, маностаты, дымососы, блоки автоматики, катушки, клапаны, электроды, фланцы, индикаторы и др. Комплектующие предназначены для промышленных агрегатов серий Adrian-AIR и Adrian-RAD, а также применяемых в комплексе с ними систем управления, дестратификации и рекуперации, мониторинга, оптимизации работы, оценки качества окружающей среды и безопасности. Предусмотрены запчасти, в частности, для линейки производимых словацкой компанией газовых воздухонагревателей Adrian-AIR AR (для установки внутри помещений) с производительностью от 1700 до 5400 м3/ч и возможностью подачи свежего воздуха.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 352 / 2014-06-24 12:40:27


Залишити коментар

Telegram