Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Плоский водонагрівач OKHE ONE від DZ Dražice

Компанія DZ Dražice — найбільший виробник водонагрівачів у Чехії, що має відмінну репутацію і на закордонних ринках. Своїм успіхом компанія завдячує багаторічним традиціям, високій якості продуктів, привабливому дизайну, інноваційним рішенням і клієнтським послугам, які виходять за межі стандарту. Підвищення конкурентоспроможності виробів компанії шляхом впровадження інноваційних технологій, матеріалів і дизайну відображається у регулярному розширенні і без того різноманітного асортименту водонагрівачів

Dražice OKHE ONEУ поточному році компанія випустила на ринок ще одну цікаву новинку — плоский електричний водонагрівач OKHE ONE типів 30– 20, який завдяки своїм розмірам та унікальним властивостям є гідною альтернативою газовому водонагрівачу. Глибина приладу, яка досягає лише 300 мм, уможливлює його встановлення у малих і вузьких просторах, де недостатньо місця для стандартного бойлера, наприклад, шляхом вбудовування у кухонні меблі. Крім того, завдяки високому ступеню захисту (IP44) краплі води від сантехнічного обладнання для нього не є загрозою.

Електричний водонагрівач OKHE ONE має керамічний нагрівальний елемент потужністю 2 кВт і пінополіуретанову ізоляцію з порофорами 4-го покоління, які значно продовжують строк його служби та гарантують низькі втрати тепла і мінімальні експлуатаційні витрати. Його невіддільними складниками є також новий капілярний індикатор температури, антикорозійний шар та унікальна концепція двох баків, яка уможливлює швидке нагрівання води за допомогою електричного елемента в емальованому теплоізольованому резервуарі.

Відео. Монтаж водонагрівача без кронштейнів

Розробивши плоский водонагрівач OKHE ONE, компанія DZ Dražice увійшла до складу провідних європейських виробників, які налагодили серійне виробництво подібного продукту. Втім, вона має у своєму асортименті ще понад 380 типів і модифікацій водонагрівачів. Загалом у минулому році було реалізовано 224 000 одиниць виробів, що на 7% більше у порівнянні з 2016 роком. Свої водонагрівачі компанія постачає приблизно у 40 країн світу, серед яких Україна знаходиться на третьому місці, з 15-відсотковою часткою експорту.

Повний асортимент водонагрівачів DZ Drazice знаходиться на сайті www.dzd.cz/ru.

Для замовлення можна звертатися в комерційний відділ:
е-mail: export@dzd.cz;
тел.+420 326 370 977.
Družstevní závody Dražice –strojírna s.r.o.
Dražice 69
294 71 Benátky nad Jizerou
Чеська Республіка

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 124

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram