Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Піролізні котли Orlan Super

Для енергозаощадження, в першу чергу, треба звернути увагу на систему опалення – саме тут закладений найбільший потенціал для економії. Твердопаливні котли на дровах, що працюють за принципом газифікації – це можливість суттєво заощадити на дорогому газі та електроенергії

R1 Піролізні котли Orlan Super зменшать витрати на опалення до 40% в порівнянні з газовим обладнанням. Ці надійні та міцні вироби виготовляються на заводі CRANP-KOVO, spol. s r.o. (Eko Vimar Orlanski) в Чехії, згідно з вимогами системи менеджменту якості ISO 9001:2000.

Піролізний котел на дровах Orlan Super потужністю 40 кВт із сертифікованої котлової сталі 6 мм з футерованою топкою, розділений пластиною з вогнетривкого бетону. Верхня топка є одночасно відсіком для закладки палива і відсіком газифікації дров. У нижній частині з накопичувачем золи згоряє «деревний газ» із вторинним повітрям, за рахунок чого відбувається максимальне вивільнення теплової енергії та максимально повне та екологічне згоряння палива. Котел має вбудований охолоджуючий змійовик (для безпечного використання котла у системах відкритого та закритого типу) та механізовану систему очистки жаротрубної частини теплообмінника (з ручним приводом збоку котла), його обслуговування потребує мінімум часу.

Контролер котла підтримує задану температуру за рахунок управління роботою вентилятора, автоматично вимикає котел після затухання, керує насосом циркуляції теплоносія, блокує вентилятор під час закладання палива у топку. Передбачена функція «Comfort System», яка вимикає блокування насосу, коли котел працює, дозволяє працювати з дистанційним пультом управління Ekoster Control та інше.

Основним типом палива для котлів Orlan Super є дрова діаметром 15–25 см, вологістю 15–20%. В залежності від потужності котла довжина чурок може відрізнятися. Для котла потужністю 40 кВт довжина полін може досягати 50 см.

Додатково в якості палива можна використовувати брикети з деревини діаметром 10–15 см та додавати в пропорції 50 на 50% мілкі відходи від рослин та деревини з низькою вологістю. Об’єм котлової води – 93 л. Об’єм паливного бункеру – 185 л. Номінальний тиск системи опалення – 0,2 МПа, мінімальний тиск для роботи системи – 15–20 Па. Котел Orlan Super потужністю 40 кВт важить 895 кг та має габарити 1570х720х1040 мм (ВхШхГ).

В середньому котел на одній порції палива працює від 5 до 12 годин, його ККД досягає 91%. Потужність котла регулюється автоматично, в залежності від теплопотреби, можна під’єднати кімнатний термостат, передбачено захист від потрапляння димових газів у приміщення.

Піролізні котли на деревині щонайменше на 30% дешевші в порівнянні зі звичайними газовими котлами, вони будуть щороку заощаджувати близько 20–30% коштів для виробництва тієї ж кількості теплової енергії.

Дрова, брикети з деревини та подрібнені залишки з тирси, кори, гілок дерев або рослин – це екологічне та відновлюване джерело енергії. Такий вид палива можна відносно недорого придбати, або навіть повністю зробити на власній ділянці. Воно згоряє із значно меншим виділенням сірчаних газів. Попіл з деревини, якого залишається менше 1,5%, є відмінним натуральним добривом. Сучасна екологічна система опалення дозволить Вам досягти більшої ефективності та витрачати на все набагато менше коштів.

Місія компанії «Ромстал Україна» – бути основним постачальником і надійним партнером професійних монтажників.

З питань співробітництва звертайтеся:

Тел.:+38 (050) 414-37-72
shop@romstal.ua
www.romstal.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 808

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram