Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Перший всеукраїнський Smart Build Forum

иллюстрация 200х200 20 вересня 2017 року команда організаторів Smart Build Forum запрошує Вас взяти участь у першому Всеукраїнському форумі з інноваційних технологій у будівельній сфері.

Місце проведення IQ Business Center, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15

Smart Build Forum – це майданчик для зустрічі новаторів та представників будівельної галузі, які бажають розвиватися та йти у ногу з часом. На форумі Ви дізнаєтесь про інноваційний розвиток та впровадження IT-технологій у будівництві. Доповідачі ділитимуться своїми ідеями, доробками, успішними прикладами використання нових технологій у роботі. Крім того, учасники дізнаються про те, як впровадити ефективні нововведення у власному бізнесі та які інструменти можуть допомогти зробити якісний ривок уперед.

Тематичні цілі:

  • Автоматизація виробництва на всіх рівнях.
  • Розробка програм, модулів та мобільних додатків для будівельної галузі.
  • Платформи в інтернеті для швидкого і зручного обміну інформацією.
  • Збереження і захист передачі комерційної інформації.
  • ECO – будівництво і технології.
  • Smart – технології в будівництві.
  • Інноваційні розробки в будівельній техніці тощо.

Участь у форумі платна. Якщо Ви бажаєте стати учасником форуму у якості доповідача, надсилайте заявку на : yuknevych@gmail.com Слідкуйте за оновленням інформації на офіційному сайті форуму: http://smartbuildforum.com.ua/ Та підписуйтесь на офіційну сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/sbfua/

Інформаційний партнер форума –AW-Therm медіа-ресурс.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 782


Залишити коментар

Telegram