Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Перший всеукраїнський Smart Build Forum

иллюстрация 200х200 20 вересня 2017 року команда організаторів Smart Build Forum запрошує Вас взяти участь у першому Всеукраїнському форумі з інноваційних технологій у будівельній сфері.

Місце проведення IQ Business Center, м. Київ, вул. Болсуновська, 13-15

Smart Build Forum – це майданчик для зустрічі новаторів та представників будівельної галузі, які бажають розвиватися та йти у ногу з часом. На форумі Ви дізнаєтесь про інноваційний розвиток та впровадження IT-технологій у будівництві. Доповідачі ділитимуться своїми ідеями, доробками, успішними прикладами використання нових технологій у роботі. Крім того, учасники дізнаються про те, як впровадити ефективні нововведення у власному бізнесі та які інструменти можуть допомогти зробити якісний ривок уперед.

Тематичні цілі:

  • Автоматизація виробництва на всіх рівнях.
  • Розробка програм, модулів та мобільних додатків для будівельної галузі.
  • Платформи в інтернеті для швидкого і зручного обміну інформацією.
  • Збереження і захист передачі комерційної інформації.
  • ECO – будівництво і технології.
  • Smart – технології в будівництві.
  • Інноваційні розробки в будівельній техніці тощо.

Участь у форумі платна. Якщо Ви бажаєте стати учасником форуму у якості доповідача, надсилайте заявку на : yuknevych@gmail.com Слідкуйте за оновленням інформації на офіційному сайті форуму: http://smartbuildforum.com.ua/ Та підписуйтесь на офіційну сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/sbfua/

Інформаційний партнер форума –AW-Therm медіа-ресурс.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm. Підписуйтесь!

Переглянуто: 1 753

Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram