Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Переваги канальних кондиціонерів Mitsushito

Завдяки можливості подачі свіжого повітря в приміщення, канальні кондиціонери набули широкої популярності серед споживачів. Спеціалісти віддають їм перевагу через те, що канальні спліт-системи можуть бути використані для кондиціонування декількох приміщень одночасно. В той же час, прихильність дизайнерів вони завоювали через можливість «сховати» внутрішні блоки та повітроводи, наприклад, за підвісною стелею

Mitsushito_Ris_1 Компанія «Електромек Груп» пропонує канальні кондиціонери ТМ Mitsushito серії DMK1, що працюють на фреоні R410A, представлені п’ятьма моделями потужністю від 7 до 28 кВт по холоду та призначені для ефективного кондиціонування чи обігріву приміщень площею від 70 до 300 м2. В залежності від моделі максимальний статичний тиск становить від 70 до 196 Па.

Вони розраховані на роботу в режимі рециркуляції або в режимі часткової рециркуляції з підмішуванням підготовленого свіжого повітря. При забезпеченні подачі свіжого повітря додатково до канального кондиціонеру необхідно встановлювати електричні або водяні калорифери, клапани, фільтри, зовнішні решітки, систему автоматики (все це забезпечує необхідний підігрів, фільтрацію повітря, що подається і управління системою подачі свіжого повітря), або застосовувати припливні вентиляційні установки з вбудованими нагрівачами.

Модель DMK24HRN1/UMC24HN1 є середньонапірною та має статичний тиск 70 Па. Моделі DMK36HRS1/UMC36HS1, DMK48HRS1/UMC48HS1 і DMK60HRS1/UMC60HS1 – високонапорні та мають статичний тиск: 100 Па, 160 Па та 160 Па, відповідно. Окремо хотілося б виділити оновлену модель високонапірного канального кондиціонера DMK96HRS1/UMC96HS1. Дана спліт-система має холодопродуктивність 28 кВт, а в режимі обігріву її потужність становить 31 кВт, і комплектується дротовим пультом дистанційного керування. Обладнання працює на фреоні R410A. Максимальний статичний тиск – 196 Па. Основні зміни торкнулися зовнішнього блоку спліт-системи. Так, завдяки новій і вдосконаленій конструкції його маса зменшилася на 17%, а розміри – на 10%. Використання в новій моделі одного компресора Copeland на 100000 BTU/год. замість двох по 48000 BTU/год. в старих моделях дозволило збільшити максимальну довжину траси з 30 до 50 м. Максимальна відстань подачі повітря – до 14 м, а максимальна висота подачі повітря – 6,5 м. При цьому перепад висот між внутрішнім і зовнішнім блоками може сягати 30 м. Перераховані зміни і вертикальний викид повітря розширив можливості з монтажу, обслуговування та розташування спліт-систем Mitsushito DMK96HRS1/UMC96HS1.

Гарантія на напівпромислові спліт-системи торгової марки Mitsushito становить 24 місяці.

Обладнання випускають на заводах, які є лідерами серед виробників кліматичного обладнання і виготовляють техніку такого ж класу для європейських брендів світового рівня. Висока якість, надійність, енергоефективність, доступна ціна і широкі можливості для втілення різноманітних архітектурних проектів – усе це визначає хороші перспективи обладнання ТМ Mitsushito на ринку України.

Компанія «Електромек Груп» надає повний комплекс послуг на ринку кліматичного обладнання – від закупівлі продукції до монтажу, ремонту та сервісного обслуговування на об’єктах. Комплексний підхід забезпечує оптимальність проектних рішень завдяки використанню раціональних технологій.

ГК «Електромек Груп»

Тел.: +380 (44) 593-30-33
http://mitsushito.com
http://mhi-ukraine.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 431


Залишити коментар

Telegram