Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Перейдіть вчасно на DRAŽICE

Dra_logo Ми є одними з європейських лідерів у розробці й виробництві водонагрівачів


ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:


Crystal Enamel®

Dra_Crystal_Enamel Досконалий захист!
Наші водонагрівачі захищені усередині унікальним антикорозійним шаром Crystal Enamel, розробленим у співробітництві з німецькою фірмою Wendel. Цей шар гігієнічно чистий і тому придатний для постійного контакту з питною водою. На відміну від нержавіючої сталі Crystal Enamel не зазнає піттінгової корозії у твердій і хлорованій воді.

ThermoGen®

Dra_ThermoGen У своїх виробах ми використовуємо високоякісну ізоляцію транснаціональної компанії Bayer, яка є світовим лідером в області хімічної промисловості. Thermogen являє собою шар твердої поліуретанової піни товщиною не менше 42 мм (50 і вище), який забезпечує низькі теплові втрати та мінімальні витрати на експлуатацію водонагрівачів DRAŽICE.

Ceramic Solution®

Dra_Ceramic_Solution Нагрівальний елемент Ceramic Solution надзвичайно стійкий до дії твердої, агресивної води і значно продовжує термін служби водонагрівача в будь-яких умовах. Це забезпечує стабільну потужність нагрівального елемента і зменшує забруднення системи накипом. Ми першопрохідники вобласті впровадження цього рішення для нагрівання води і застосовуємо його у виробах DZ DRAŽICE більш ніж 50 років.

ІНШІ ПЕРЕВАГИ:

Якість і традиції фірми

Історія виробництва металовиробів компанією DZ DRAŽICE починається з 1900 р., і перші водонагрівачі наша фірма почала випускати вже в 1956 р. Процес виробництва, для якого використовуються якісні матеріали, ретельно контролюється, а технологічний процес сертифікований за ISO 9001.


Різноманітний асортимент водонагрівачів для «зеленої енергії»

Dra_OKC-250-NTR_HP Для акумулювання сонячної енергії ми пропонуємо різноманітний асортимент виробів, наприклад, спеціальні геліосистеми, що комбінуються з тепловими насосами, а також накопичувальні баки для використання енергії в системах водяного теплопостачання. Наша фірма звертає велику увагу на екологічні аспекти виробництва, що підтверджується одержанням сертифіката ISO 14001.

Доступні запасні частини

Усі оригінальні запасні частини є на складі й відправляються до другого робочого дня після їх замовлення.

DRAŽICE важить більше

Якість водонагрівачів однозначно впливає на вагу виробу: товщина матеріалу резервуара принципово відбивається на стійкості бойлера до ударів тиску у водопроводі (що виникають, наприклад, внаслідок різкого перекривання води важелем змішувача). Таким чином у бойлерів з тонкою стінкою згодом з‘являються тріщини в емалі з наступною корозією.

Високий ступінь електрозахисту

Dra_OKH-125-NTR Наші водонагрівачі мають ступінь електрозахисту IP45. Це означає, що вони можуть встановлюватися безпосередньо в душовій кабіні, під ванною, й захищені від бризок води. В цьому відношенні водонагрівачі відрізняються високою безпекою і є унікальними на ринку.

Dra_OKC-200-NTRЗапобіжний клапан

Винятковий компонент бойлерів – наш запобіжний клапан. Він універсальний, може бути обладнаний манометром й забезпечується випуском.

Краще ЕМАЛЬ, ніх НЕРЖАВІЮЧА СТАЛЬ

Алергічні реакції на нікель, що виділяється з нержавіючої сталі, стають феноменом нашого часу. Крім того, тверда хлорована вода, якою постачається більш ніж половині чеських домашніх господарств, створює ідеальні умови для пітінгової корозії нержавіючої сталі. При цьому вода тієї ж якості не завдає шкоди емалі.

Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.
Dražice 69
294 71 Benátky nad Jizerou
Czech Republic
www.dzd.cz

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 616

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram