Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Пелетні котли Lasian

Іспанська компанія Lasian вже відома в Україні своїми твердопаливними котлами, що відрізняються високим рівнем автоматизації, забезпечення комфорту і якістю. За зручністю управління та експлуатації дані теплогенератори максимально наближені до газових

У поточному році асортимент пропонованої європейським виробником продукції поповнився моделлю Biomax (рис. 1).

Las_Ris_1 Рис. 1. Котел Biomax – новинка 2015

Теплообмінник цих теплогенераторів з великою площею поверхні теплообміну (за рахунок конструктивних особливостей) виконаний з високолегованого сірого чавуну. Конструкція топки передбачає потрійний прохід відпрацьованих газів.

Пальник котла Biomax відрізняється універсальністю, оскільки дозволяє використовувати будь-який тип біомаси та пелет. Він укомплектований двома електродами розпалювання. Це дає можливість швидкого та плавного включення. Крім того, при використанні двох електродів підвищується надійність обладнання: в екстрених випадках котел включиться і від одного електрода. Пальник також обладнаний вентилятором, міняючи швидкість обертання якого, можна впливати на модуляцію. Це забезпечує економію палива.

Крім того, котел укомплектовано двома шнеками. Перший виконує роль завантажувального, другий – подає паливо на пальник. За рахунок об'ємного бункера на 740 л збільшений період між завантаженнями палива.

Котел повністю автоматизований: включається від однієї кнопки. Для економії палива до теплогенератору можна підключити кімнатний термостат. Є два режими роботи окремо для зими і літа (забезпечення ГВП).

Не менш важливо й те, що конструктив котла не вимагає застосування акумулюючої ємності для гарячої води. Це здешевлює і спрощує схему опалення в цілому.

Крім того, європейський виробник пропонує твердопаливні котли BioSelf (рис. 2). Вони працюють на пелетах всіх типів (низької, середньої та високої якості), а також на відходах сільського господарства: кісточки, лушпиння і т.п. Бункер розрахований на завантаження до 100 кг. Середня тривалість роботи – 3 дні. Витрата пелет: від 1,8 до 5 кг/год.

LasI_Ris_2 Рис. 2. Котел BioSelf

Котел обладнаний автоматикою, що дозволяє управляти роботою за допомогою термостата. Передбачена можливість виконання до 16 програм протягом тижня. На РК-дисплеї відображається поточний час, температура і тиск. Запуск повністю автоматизований.

Пальник виконаний з нержавіючої сталі і обладнаний системою очищення. Система розпалювання також автоматична. Камера згоряння обкладена чавунними листами, що оберігає від прогоряння. Теплообмінник виготовлений з листової сталі Ст3 товщиною 5 мм. Відвід продуктів згоряння примусовий – через димар діаметром 80 мм.

Зовні теплогенератор повністю ізольований шаром мінеральної вати товщиною 40 мм. Ізоляція дверей – з керамічної фібри Barlant. Для недопущеннятепловтрат застосовується також панель з вермикуліту.

Гідравлічна група включає насос, розширювальний бак, клапани безпеки та випуску повітря, манометр. AllFire сontrol – аавтоматичне очищення пальника. Завантаження бункера – до 100 кг, що забезпечує роботу протягом доби та більше.

Потужність котлів ВioSelf – 18 і 24 кВт. ККД, відповідно, 92 і 89%. Розміри – 550x700x1450 мм. Вага котлів – 177 і 182 кг.

Представник Lasian в Україні
тел.: + 38 050 334-8047

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 463

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram