Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Пелетні котли D`Alessandro: перший досвід в Україні

Італійська компанія D`Alessandro Termomeccanica реалізувала в Україні перший масштабний проект зі встановлення промислових пелетних котлів. Обладнання розміщено в Києві на «Борщагівському хіміко-фармацевтичному заводі». Нові теплогенератори дозволяють даному підприємству не тільки підвищити енергоефективність, але й істотно знизити залежність від поставок дорогого імпортного газу, завдяки переходу на вітчизняне альтернативне паливо

Dal_12 Паровий котел TA V 2100 і водогрійний котел CSA 2000 GM потужністю 2 МВт кожен, фактично замінили на підприємстві існуючі газові котли. «Використання пелет замість газу при виробництві тепла дозволяє зекономити до 40% коштів», — розповів головний енергетик АТ «БХФЗ» Р.В. Хребтань.

До того ж у 2014 році гостро постало питання безперебійних поставок газу, а фармацевтичне виробництво досить енергоємне. За зручністю використання пелети можна порівняти з газом, а вартість, за підрахунками фахівців підприємства, на третину нижча.

Всі ці переваги дозволяє реалізувати устаткування італійської компанії D`Alessandro Termomeccanica.

Dal Багатотрубний котел TA V 2100, що забезпечує ККД 83-84%, продуктивністю 3000 кг/год пара (з температурою до 180 °С і робочим тиском 8 бар) забезпечує технологічні потреби підприємства. Його конструкційні елементи виконані з високоякісної вуглецевої сталі.

Ізоляція котла включає кілька шарів: вогнетривкий матеріал, ізоляційні листи, бетонування ізоляційним матеріалом і додаткова мінераловатна ізоляція високої щільності.

Все обладнання компанії D’Alessandro Termomeccanica має високий рівень автоматизації та безпеки.

Тому додаткові працівники при переході з газу на пелети не потрібні. Електронний щит має п’ятимовний дисплей, у т.ч. російська мова, та дозволяє повністю автоматизувати роботу котлів (завдяки лямбдазонду і датчикам), а також супутнього обладнання. Для забезпечення оптимальних режимів використовується безперервне управління потужністю за допомогою пропорційно-інтегральнодиференціального (ПІД) регулювання. Зв’язок з комп’ютером, що дозволяє сервісній службі D’Alessandro та операторам контролювати систему дистанційно (у тому числі й через смартфон), за допомогою інтерфейсу Modbus/TCP.

Триходовий жаротрубний котел CSA 2000 GM має максимальний тиск води в контурі опалення 3 бар, виробник надає можливість заказу котла на 6 бар. Він оснащений сталевим теплообмінником з димогарними трубами, виконаними без застосування зварювання і зануреними у воду для забезпечення ККД 89%. Міцний металевий корпус для зниження тепловтрат ізольований шаром мінеральної вати. Підставка виконана із сталевого листа в комплекті з механічим шнековим пальником з пересувними колосниками.

Паливо завантажується у бункер з обсягом, що забезпечує триденний запас, а далі все відбувається автоматично: від подачі палива в топку – до видалення золи та продувки системи (в жаротрубному котлі).

Для зниження викидів в атмосферу застосовується мультициклон зі ступенем очищення до 100 мг/м3.

Як зазначають на підприємстві, вже в процесі випробувань система продемонструвала свою енергоефективність. Власне пуско-наладкою займалися італійські фахівці Ецио Феррара – представник заводу та Сала Дарио – інженер, що живе та працює вже багато років в Україні.

За бажанням, з метою зниження експлуатаційних витрат, конструкція колосникової решітки дозволяє застосовувати тріску або стружку вологістю до 50% і розміром до 15 мм, або агропелету. Крім того, можливий перехід на дизельне паливо при заміні пальника.

Даний реалізований проект, як зазначає представник заводу D`Alessandro Termomeccanica Наталія Кривуша, поки що перший в Україні. Котли сертифіковані за вітчизняними стандартами. Гарантійний термін їх експлуатації становить 3 роки.

В цілому ж представдене обладнання, вироблене в італійському місті Міл’іаніко неподалік від адріатичного узбережжя регіону Аббруццо, відповідає європейським нормам і до теперішнього часу успішно експлуатується в багатьох країнах світу: Італії, Греції, Іспанії, Великобританії, Румунії, Японії та ін.

З українським ринком компанія пов’язує великі надії. Зокрема, інформацію про її новинки ‒ пелетних котлах, як водогрійних, так і жаротрубних парових, продуктивністю до 1 т/год пара та водотрубних парових котлах продуктивністю до 1 т/год пара ‒ можна буде отримати на виставці «Аква-Терм Київ 2016». Стенд № 3-G3-13.

Представник в Україні
Тел.:+380 98 233-99-33, +380 50 462-31-18/9
е-mail: dalessandro@i.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 409

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram