Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Насосні групи Regumat - модульна економія часу монтажу системи опалення

Зазвичай процес обв'язки контуру опалення пов'язаний з великими витратами часу та зусиль. Для пришвидшення та спрощення цієї процедури німецька компанія Oventrop пропонує насосні групи Regumat

Oventrop_Regumat Насосні групи Regumat являють собою сукупність багатьох необхідних компонентів для обв'язки опалювальної системи. Кожна з них обладнана запірними кранами і термометрами, окремо для подаючої та зворотної лінії трубопроводу. Приєднувальні трубки та арматура насосних груп виготовлені з латуні, стійкої до впливу робочого середовища, максимальна температура якого може становити до 110°С, а тиск – до 10 бар.

Усі модулі розраховані на оснащення будь-якими тришвидкісними або частотними циркуляційними насосами габаритною висотою 130 або 180 мм. У стандартну комплектацію вони не входять, однак компанія Oventrop пропонує готові варіанти з насосами провідних виробників Wilo та Grundfos.

У залежності від моделі приєднання до системи та котла здійснюється через різьбу G 1½ HP або G 2 HP. Насосні групи розраховані на діаметр трубопроводу DN25 і 32, а окремі – додатково для діаметра DN20.

Кожний виріб поставляється разом з термоізоляційним футляром, який зменшує втрати тепла та дозволяє запобігти опікам під час експлуатації.

Усі модулі зручно монтувати завдяки наявному настінному кріпленню.

Насосні групи Regumat представлені в п'яти основних комплектаціях:

1. S-130/180. Ця модель є чи не найпростішою. У ній не обмежується температура подачі теплоносія. Це дозволяє встановлювати виріб у системах з високою температурою, наприклад, у контурах бойлерів ГВП чи у вентиляційних установках з водяним підігрівом припливного повітря.

2. M3-130/180. Комплектація цього виробу включає триходовий змішувач із сервоприводом для обмеження температури теплоносія в подавальній лінії. Керування ним здійснюється за допомогою автоматики котла чи окремого контролера. Цю модель можна застосовувати в контурах з підлоговим опаленням або в системах з погодозалежним регулюванням.

3. M4-130/180. Ця модель має таке ж призначення, як і М3-130/180, але в ній використовується чотириходовий змішувач із сервоприводом.

4. RTA-130/180. Окрім триходового змішувального вентиля ця модель оснащена терморегулятором, яким можна налаштовувати температуру теплоносія в діапазоні від 40 до 70°С (або від 50 до 80°С). Виріб можна застосовувати для підтримки температури теплоносія у зворотному трубопроводі (наприклад, у контурі з твердопаливним котлом у період його розігріву).

5. F-130/180. Ця насосна група не потребує сторонньої автоматики. Керування здійснюється двома терморегуляторами: вбудованим та накладним електричним. Система дозволяє налаштовувати температуру теплоносія в діапазоні від 20 до 50°С, що робить її використання ідеальним для контурів підлогового опалення.

Компанія Oventrop пропонує широкий асортимент моделей насосних груп Regumat. Це дозволяє застосовувати їх у будь-яких опалювальних системах. Більшість виробів поставляється вже в зібраному стані, що полегшує та пришвидшує обвязку контуру опалення. А ретельно підібрані комплектуючі забезпечують надійне функціонування системи протягом усього періоду експлуатації.

Oventrop GmbH & Co. KG

Paul-Oventrop-Straße 1
Моб. +38-067-323-01-01
Моб. +38-067-547-65-19
Е-mail: oventrop@ukr.net
www.oventrop.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 097

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram