Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Вступили в силу откорректированные «зеленые» тарифы для домохозяйств

Изображение солнечных паленлей 24 июня 2018 г. вступило в действие постановление Национальной комиссии, осуществляющей регулирование в сфере энергетики и коммунальных услуг Украины (НКРЭКУ) N359 от 23 марта 2017 года о повышениина 0,75% выплат по «зеленому» тарифу для домохозяйств .

Документ после трех месяцев задержки опубликован в официальном издании «Урядовий кур’єр».

Как указано в обосновании изменений, коррекция тарифов связана с ослаблением гривны по отношению к курсу евро.

Предыдущее постановление НКРЭКУ, устанавливающее размеры «зеленых» тарифов для домохозяйств (N1609 от 29 декабря 2017 года), предусматривало увеличение выплат на 4,5% также из-за роста курса евро.

В Верховной Раде зарегистрирован очередной законопроект, которым предлагается сохранить на ближайшие два года высокие «зеленые» тарифы на альтернативную электроэнергию, а аукционы, направленные на уменьшение тарифов, вводить постепенно в течение пяти лет, предлагая новым участникам рынка выбор - либо «зеленые» тарифы" согласно Закону о рынке электроэнергии, которые сохранятся до 2030 г., либо аукционы. Условия аукционного договора могут действовать и после 2030 г.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 383 / 2018-06-26 11:24:10


Залишити коментар

Telegram