Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Зустрічаймося на Осінньому Будівельному Форумі!

Масштабна платформа для зустрічі спеціалістів будівельної галузі – Осінній Будівельний Форум – відбудеться 6-8 жовтня 2021 р в самому серці західного регіону країни – у Львові

Зображення будівельна виставка Львів Професійний майданчик Осіннього Будівельного Форуму об’єднає виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з архітекторами, підрядниками та інвесторами.

Протягом трьох днів триватиме можливість ознайомитися з новітніми технологіями у сфері будівництва, архітектури та дизайну, взяти участь в презентаціях, майстер класах та семінарах. В рамках Осіннього Будівельного Форуму будуть представлені наступні тематики: «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах», «Опалення» та «Альтернативна енергетика», а саме:

 • будівельні та оздоблювальні матеріали;
 • будівельні та металеві конструкції;
 • фасадні та покрівельні матеріали;
 • штукатурка, фарби, лаки, суміші;
 • будівельне обладнання, риштування, технології;
 • декоративне, інтер’єрне та освітлювальне обладнання;
 • системи опалення;
 • енергозберігаючі технології;
 • електричний та ручний інструмент;
 • виробництво вікон та дверей;
 • архітектурні рішення та дизайн і ландшафтна архітектура.

Будівельний форум проводиться за підтримки державних структур, зокрема Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту паливно-енергетичного комплексу, Департаменту міжнародної технічної підтримки та євроінтеграції, та знаних галузевих організацій: Конфедерація будівельників України, Будівельна Палата України, Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів тощо.
Всіх фахівців будівельної галузі запрошуємо долучатися до участі та співпраці на професійному майданчику, щоби продемонструвати свої досягнення у будівельній сфері, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу та знайти потенційного клієнта.

Нумо на Форум!

Контакти Організатора 067-672-74-78
e-mail: n.n.galexpo@gmail.com
www.facebook.com/budexpolviv/
http://www.galexpo.com.ua/budos/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 715

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram