Агресія Російської Федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні виданням у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію з світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


DONATE

Install Fest Ukraine 2024

Зустрічаймося на Осінньому Будівельному Форумі!

Масштабна платформа для зустрічі спеціалістів будівельної галузі – Осінній Будівельний Форум – відбудеться 6-8 жовтня 2021 р в самому серці західного регіону країни – у Львові

Зображення будівельна виставка Львів Професійний майданчик Осіннього Будівельного Форуму об’єднає виробників, дилерів та дистриб’юторів сучасних технологій та будівельних матеріалів з архітекторами, підрядниками та інвесторами.

Протягом трьох днів триватиме можливість ознайомитися з новітніми технологіями у сфері будівництва, архітектури та дизайну, взяти участь в презентаціях, майстер класах та семінарах. В рамках Осіннього Будівельного Форуму будуть представлені наступні тематики: «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах», «Опалення» та «Альтернативна енергетика», а саме:

 • будівельні та оздоблювальні матеріали;
 • будівельні та металеві конструкції;
 • фасадні та покрівельні матеріали;
 • штукатурка, фарби, лаки, суміші;
 • будівельне обладнання, риштування, технології;
 • декоративне, інтер’єрне та освітлювальне обладнання;
 • системи опалення;
 • енергозберігаючі технології;
 • електричний та ручний інструмент;
 • виробництво вікон та дверей;
 • архітектурні рішення та дизайн і ландшафтна архітектура.

Будівельний форум проводиться за підтримки державних структур, зокрема Львівської обласної державної адміністрації, Департаменту архітектури та містобудування, Департаменту паливно-енергетичного комплексу, Департаменту міжнародної технічної підтримки та євроінтеграції, та знаних галузевих організацій: Конфедерація будівельників України, Будівельна Палата України, Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів тощо.
Всіх фахівців будівельної галузі запрошуємо долучатися до участі та співпраці на професійному майданчику, щоби продемонструвати свої досягнення у будівельній сфері, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу та знайти потенційного клієнта.

Нумо на Форум!

Контакти Організатора 067-672-74-78
e-mail: n.n.galexpo@gmail.com
www.facebook.com/budexpolviv/
http://www.galexpo.com.ua/budos/

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі AW-Therm та корисні відео на Youtube-каналі. Долучайтесь!

Переглянуто: 2 649

Вас може зацікавити:


Instal Fest Ukraine 2024


Залишити коментар

Telegram