VALTEC

7 корисних онлайн-інструментів для роботи інсталятора

Для ефективної та довготривалої роботи опалювальної системи споживачу необхідно виконати декілька кроків, а саме: обрати надійний опалювальний прилад, якісні комплектуючі та знайти інсталятора-професіонала, що все правильно змонтує. Роль інсталятора важко переоцінити, він є ключовою постаттю, від його роботи та професіоналізму залежить як функціонування системи, так і задоволення споживача

Ми розкажемо про документацію, програми та онлайн-інструменти, що створені для підвищення професійного рівня та спрощення роботи інсталяторів і отримання ними додаткових переваг при роботі з опалювальною технікою Buderus та Bosch.

Онлайн-інструмент №1. Посібник систем опалення

Зображення посібник для інсталяторів Дана документація спростить роботу інсталяторів, адже в ній наведено детальні схеми підключення із зазначенням клем підключення та адресацію модулів. У документі показано системи з настінними та підлоговими конденсаційними котлами Buderus, геліосистемами разом з системами керування Buderus Logamatic.

Завантаження посібника за посиланням.

Онлайн-інструмент №2. Каталог типових проєктів

Зображення каталог проєктів для інсталяторів Зручно, легко та професійно для проєктування і планування опалювальної системи. У каталозі, що поповнюється новими проєктами ви зможете знайти схеми з використанням настінних та підлогових конденсаційних котлів, теплових насосів та геліосистем. Усі схеми можна самостійно адаптувати під конкретний запит замовника і використовувати, наприклад, для підбору необхідного обладнання або створення власної комерційної пропозиції.

За кожним проєктом міститься пояснювальна записка, тепломеханічна схема та схема автоматизації.

Доступ за посиланням на тепломеханічні схеми побутового призначення, комерційні проєкти та повна документація за кожним проєктом – за запитом.

Онлайн-інструмент №3. Онлайн база інструкцій

Зображення інструкції для інсталяторів Швидкий доступ до бази інструкцій в будь-який час і будь-де. Легкий інтерфейс і функція пошуку робить зручним використання бази. Усього декілька кліків і необхідна інформація буде у ваших руках.

У базі ви знайдете:

 • вказівки та інструкції з монтажу;
 • інструкції з технічного обслуговування;
 • інструкції з експлуатації;
 • схеми з’єднань.


Доступ за посиланням Buderus та Bosch.

Онлайн-інструмент №4. Онлайн-калькулятори

Зображення підбір обладнання для інсталяторів Аргументований підбір обладнання, зазвичай, пов’язаний з розрахунками. За допомогою наших онлайн-калькуляторів можна просто та швидко розрахувати тепловтрати приміщення, підібрати потужність теплового насосу «повітря-вода», здійснити розрахунок побутової геліосистеми для приготування гарячої води чи нагріву басейну, або ж порівняти різни типи сонячних колекторів.

Наприклад, для розрахунку потужності теплового насосу необхідно вказати:

 • місце розташування будинку та його площу;
 • кількість мешканців;
 • призначення системи;
 • бажану температуру у приміщенні в опалювальний сезон;
 • параметри теплового насоса та котла.

Калькулятор розраховує кількість теплової енергії, що зможе виробити тепловий насос при заданих параметрах.

Доступ за посиланням.

Онлайн-інструмент №5. Онлайн-навчання

Зображення навчання для інсталяторів Для отримання нових знань ми пропонуємо навчання на повному онлайн-курсі з геліосистем та 15 вебінарів про конденсаційні котли, теплові насоси, системи керування та основні комплектуючі. Ви можете отримати доступ до записів цікавого вам вебінару або зробити запит на проведення онлайн-навчання для вашої компанії.

Деталі за посиланням.

Онлайн-інструмент №6. Програма лояльності Bosch Partner

Зображення програма лояльності для інсталяторів Монтуй, реєструй та отримуй приємні подарунки – це про програму лояльності Bosch Partner.
У програмі доступні до реєстрації конвекційні та побутові конденсаційні газові котли Bosch та Buderus, електричні котли, теплові насоси, сонячні колектори. За кожну реєстрацію обладнання учасник отримує бонусні бали, які можна обміняти в магазині подарунків на опалювальну техніку, електроінструмент, робочий одяг, електроніку, побутову техніку чи сувенірну продукцію.

Учасниками програми можуть стати інсталятори та монтажні компанії, що мають юридичний статус – ФОП, ТОВ чи ПП.

Деталі та реєстрація за посиланням.

Онлайн-інструмент №7. Програма HP Premium Partner

Зображення інсталятори Програма HP Premium Partner призначена для інсталяторів, що мають досвід та ґрунтовні знання у роботі з тепловими насосами.

Переваги, що отримує HP Premium Partner:

 • збільшені у 2,5 раза бали за реєстрацію теплових насосів у програмі лояльності Bosch Partner;
 • знижки до 15% у категоріях подарунків «Опалювальна техніка» та «Електроінструмент» у програмі лояльності Bosch Partner;
 • рекламний бонус на онлайн-кампанію з просування рішень з тепловими насосами;
 • ми порекомендуємо учасника як преміум-партнера на наших сайтах.

Умови, які необхідно виконати для участі в програмі HP Premium Partner:

 1. Бути зареєстрованим у програмі лояльності (ПЛ) Bosch Partner.
 2. Зареєструвати обладнання. Для набуття рівня HP Premium Partner учасник повинен зареєструвати мінімум 2 теплові насоси Bosch у ПЛ Bosch Partner, починаючи з 01.01.2019 р.
 3. Підтвердити якість монтажних робіт. Учасник має надіслати на pp@ua.bosch.com фото змонтованих ним 2-ох об’єктів з тепловими насосами «повітря-вода» будь-якого виробника. Разом з фото надається коротка інформація про обладнання, що використовувалося, дата реалізації та короткий опис проєктного рішення.
 4. Пройти навчання та отримати сертифікат. Учасник може отримати статус HP Premium Partner лише за умови проходження програм «Теплові насоси – теорія» та «Теплові насоси – практика», успішного складання тестування та отримання сертифікату.


Деталі за посиланням.

Читайте статьи и новости в Telegram-канале AW-Therm. Подписывайтесь на YouTube-канал.

Просмотрено: 3 036

Вас может заинтересовать:Оставьте комментарий

Telegram