Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

7 корисних онлайн-інструментів для роботи інсталятора

Для ефективної та довготривалої роботи опалювальної системи споживачу необхідно виконати декілька кроків, а саме: обрати надійний опалювальний прилад, якісні комплектуючі та знайти інсталятора-професіонала, що все правильно змонтує. Роль інсталятора важко переоцінити, він є ключовою постаттю, від його роботи та професіоналізму залежить як функціонування системи, так і задоволення споживача

Ми розкажемо про документацію, програми та онлайн-інструменти, що створені для підвищення професійного рівня та спрощення роботи інсталяторів і отримання ними додаткових переваг при роботі з опалювальною технікою Buderus та Bosch.

Онлайн-інструмент №1. Посібник систем опалення

Зображення посібник для інсталяторів

Дана документація спростить роботу інсталяторів, адже в ній наведено детальні схеми підключення із зазначенням клем підключення та адресацію модулів. У документі показано системи з настінними та підлоговими конденсаційними котлами Buderus, геліосистемами разом з системами керування Buderus Logamatic.

Завантаження посібника за посиланням.

Онлайн-інструмент №2. Каталог типових проєктів

Зображення каталог проєктів для інсталяторів

Зручно, легко та професійно для проєктування і планування опалювальної системи. У каталозі, що поповнюється новими проєктами ви зможете знайти схеми з використанням настінних та підлогових конденсаційних котлів, теплових насосів та геліосистем. Усі схеми можна самостійно адаптувати під конкретний запит замовника і використовувати, наприклад, для підбору необхідного обладнання або створення власної комерційної пропозиції.

За кожним проєктом міститься пояснювальна записка, тепломеханічна схема та схема автоматизації.

Доступ за посиланням на тепломеханічні схеми побутового призначення, комерційні проєкти та повна документація за кожним проєктом – за запитом.

Онлайн-інструмент №3. Онлайн база інструкцій

Зображення інструкції для інсталяторів

Швидкий доступ до бази інструкцій в будь-який час і будь-де. Легкий інтерфейс і функція пошуку робить зручним використання бази. Усього декілька кліків і необхідна інформація буде у ваших руках.

У базі ви знайдете:

 • вказівки та інструкції з монтажу;
 • інструкції з технічного обслуговування;
 • інструкції з експлуатації;
 • схеми з’єднань.


Доступ за посиланням Buderus та Bosch.

Онлайн-інструмент №4. Онлайн підбір теплового насоса

Зображення Підбір теплового насосу

HP Advisor – це інструмент для швидкого визначення типорозміру теплового насоса для вашого проєкту.

Він проведе вас крок за кроком для збору необхідних даних та надасть інформацію про споживання енергії, рівень звукової потужності та ефективність.

Доступ за посиланням.

Онлайн-інструмент №5. Онлайн-навчання

Онлайн-навчання для інсталяторів

Для отримання нових знань ми пропонуємо навчання, як у традиційному форматі, так і онлайн. У вільному доступі знаходяться записи більше 30 вебінарів про конденсаційні котли, теплові насоси, системи комерційного кондиціонування, системи керування та основні комплектуючі. Ви можете переглядати цікавий для вас вебінар у будь-який час або зробити запит на проведення онлайн-навчання для вашої компанії.

Деталі за посиланням.

Онлайн-інструмент №6. Програма лояльності Bosch Partner

Зображення програма лояльності для інсталяторів

Монтуй, реєструй та отримуй приємні подарунки – це про програму лояльності Bosch Partner.

У програмі доступні до реєстрації конвекційні та побутові конденсаційні газові котли Bosch та Buderus, електричні котли, теплові насоси, сонячні колектори. За кожну реєстрацію обладнання учасник отримує бонусні бали, які можна обміняти в магазині подарунків на опалювальну техніку, електроінструмент, робочий одяг, електроніку, побутову техніку чи сувенірну продукцію.

Учасниками програми можуть стати інсталятори та монтажні компанії, що мають юридичний статус – ФОП, ТОВ чи ПП.

Деталі та реєстрація за посиланням.

Онлайн-інструмент №7. Програма HP Premium Partner

Зображення інсталятори

Програма HP Premium Partner призначена для інсталяторів, що мають досвід та ґрунтовні знання у роботі з тепловими насосами.

Переваги, що отримує HP Premium Partner:

 • збільшені у 2,5 раза бали за реєстрацію теплових насосів у програмі лояльності Bosch Partner;
 • знижки до 15% у категоріях подарунків «Опалювальна техніка» та «Електроінструмент» у програмі лояльності Bosch Partner;
 • рекламний бонус на онлайн-кампанію з просування рішень з тепловими насосами;
 • ми порекомендуємо учасника як преміум-партнера на наших сайтах.

Умови, які необхідно виконати для участі в програмі HP Premium Partner:

 1. Бути зареєстрованим у програмі лояльності (ПЛ) Bosch Partner.
 2. Зареєструвати обладнання. Для набуття рівня HP Premium Partner учасник повинен зареєструвати мінімум 2 теплові насоси Bosch у ПЛ Bosch Partner, починаючи з 01.01.2019 р.
 3. Підтвердити якість монтажних робіт. Учасник має надіслати на pp@ua.bosch.com фото змонтованих ним 2-ох об’єктів з тепловими насосами «повітря-вода» будь-якого виробника. Разом з фото надається коротка інформація про обладнання, що використовувалося, дата реалізації та короткий опис проєктного рішення.
 4. Пройти навчання та отримати сертифікат. Учасник може отримати статус HP Premium Partner лише за умови проходження програм «Теплові насоси – теорія» та «Теплові насоси – практика», успішного складання тестування та отримання сертифікату.

Деталі за посиланням.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 910

Вас може зацікавити:Залишити коментар

Telegram