Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Обладнання для гарячого водопостачання AGUAdens Т

AGUAdens Т – новий високотехнологічний газовий конденсаційний модуль фірми Cosmogas потужністю від 100 до 280 кВт, призначений для виробництва гарячої води

Приготування гарячої води за допомогою водонагрівача конденсаційного типу в проточному режимі з малим інерційним накопиченням – це завжди чиста і свіжа вода в тій кількості, що потрібна саме на даний момент, на що витрачена тільки необхідна кількість газу, без зайвих витрат на підтримку температури великого обсягу води, що раптово та непередбачувано може знадобитися додатково.

Конструкцією модуля AGUAdens Т (рис. 1) мінімізовано час відновлення температури води в інерційному бойлері. Зазвичай з бойлерами непрямого Cosmagas_Ris нагріву важко досягти високих температур, а з плином часу його спіраль забруднюється, чим зменшується її здатність щодо тепловіддачі.

Рис. 1. Конструкція модуля AGUAdens Т

Нарощування потужності модулями AGUAdens T відбувається в вертикальному напрямку, що надає обладнанню компактність та економить місце всередині як нових котелень, так і старих, що були призначені для реконструкції.

Водонагрівачі AGUAdens Т можуть містити від одного до чотирьох теплообмінників C.R.V. по 70 кВт. Пристрій AGUAdens T виробляє до 140 л/хв з температурною різницею 30 °C. Він має єдиний теплообмінник, що може працювати безпосередньо з системою водопостачання і протистояти агресивному середовищу хлорованої води. Це є можливим завдяки теплообміннику, виконаному з нержавіючої сталі AISI 316Ti. Цей матеріал гарантує сталий захист від корозії.

Великий перетин труб Ø18мм і Ø16 мм всередині теплообмінника забезпечує їм малу забруднюваність, велику пропускну здатність і малі гідравлічні втрати. Теплообмінник виконаний без зварювання, що дозволяє зберегти всі антикорозійні властивості нержавіючої сталі та працювати під тиском до 11 бар.

Основні переваги C.R.V.:

  • Великі умовні діаметри.
  • Великі поверхні для тепловіддачі.
  • Низькі гідравлічні втрати.
  • Високий робочий тиск (до 11 бар).

Теплообмінник складається з трьох обертів трубки достатньо великого діаметру із нержавіючої сталі, що стабілізована титаном. Це дозволяє продукувати високу задану температуру до 65 °C при низьких вхідних температурах та здійснювати конденсування.

Пальник, що виконаний з металевої фібри Fecr Alloy, працює під низьким тиском газу до 7,5 мбар, його достатньо для одного термічного елемента потужністю 70 кВт. Він має постійне співвідношення повітря і газу, великий діапазон регулювання потужності 1:20 і досягає загальну потужність 280 кВт. Пальник є нечутливим до неякісного газу, що в даний момент є дуже важливим фактором.

Різниця між низькими вхідними та високими вихідними температурами пальних газів дозволяє продукувати додаткове тепло за рахунок конденсування, збільшуючи економію. Водонагрівач може підігрівати воду до потрібної температури за лічені хвилини як у проточному режимі, так і через інерційний бойлер.

Для оптимізації продуктивності AGUAdens T Cosmogas застосовує для ГВП інерційні ємності AGUAtank на 150-200-300-500-750-1000 літрів.

Такий тандем з модуля та ємності дозволяє мати:

  • постійні температури за умов різної водопотреби, навіть малого споживання у ГВС;
  • достатню кількість води при максимальному навантаженні;
  • обмежене число непотрібних ввімкнень пальника в умовах малого водозабору;
  • гарантовану екологічність та додаткову економію газу.

Регiональнi дистриб'ютори:

Берлин
м.Львiв, тел.: +380 32 231 72 12
www.berlyn.com.ua

Компаньйон
м.Житомир, тел.: +380 412 41 80 57
www.companion.zt.ua

Heat Gas
м.Київ, тел. 050 334 80 47,
www.truba.ua/f/HeatGas/

Area manager Est Europe
Chypchayeva Aryna
тел.: 0039 335 770 55 44
www.cosmogas.com

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 4 145


Залишити коментар

Telegram