Агресія російської федерації змусила редакцію припинити випуск друкованого журналу AW-Therm – єдиного в Україні видання у галузі HVAC.

Медіаресурс продовжив роботу в електронному форматі – на сайті та у соціальних мережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Якщо Ви вважаєте нашу роботу корисною, бажаєте надалі читати найактуальнішу інформацію зі світового та українського інженерного ринку, просимо підтримати спеціалізоване українське видання донатом.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Новий Baxi DUO-TEC Compact: ефективність без компромісів!

На сьогоднішній день найбільш інноваційними та перспективними технологіями у виробництві тепла є конденсаційні котли. З кожним роком на українському ринку опалювального обладнання вони займають все більш упевнені позиції. Приклад подібного котла – модель DUO-TEC Compact+ GA італійської компанії BAXI

Baxi_pro Як відомо, 26 вересня 2015 р. набрала чинності директива Європейського Союзу ErP (Energy-related Products), згідно з якою всі прилади повинні отримати спеціальне енергетичне маркування, що відповідає ErP. Цей документ визначає мінімальні рівні ефективності, викидів СО2 та шуму. Під дію директиви підпадають не лише газові котли, а і водонагрівачі, бойлери, теплові насоси, когенераційні установки, сонячні колектори.

З метою надання клієнтам максимально ефективної продукції, а також у відповідності до директив Європейского Союзу ErP, компанія BAXI (Італія) розширює асортимент конденсаційної техніки і виводить на український ринок лінійку котлів DUO-TEC Compact+ GA.

Модель DUO-TEC Compact+ GA – найкомпактніший котел в модельному ряду BAXI. Його габаритні розміри складають усього 700×400×299 мм. Це дозволяє встановити котел майже у будь-якому зручному місці.

Обладнання більш економічне завдяки застосуванню циркуляційного насоса з повною модуляцією. Клас енергоефективності – «А». Модуляція дозволяє міняти електричну потужність насоса та напір. За рахунок цього оптимізована різниця температур між лініями подачі та повернення системи опалення, і котел більшу частину часу працює в конденсаційному режимі, максимально збільшуючи ККД. Таким чином, за умови встановлення датчика зовнішньої температури та кімнатного термостату котел набуває рівня енергоефективності «А+» (згідно ErP).

Слід також відмітити, що конденсаційні котли BAXI прекрасно підготовлені до роботи на території України і можуть працювати на номінальній потужності навіть при 5 мбар динамічного тиску газу на вході.

Система модуляції потужності пальника DUO-TEC Compact+ GA дозволяє адаптувати вихідну потужність котла до енергії, яку споживає будівля, у великому діапазоні (діапазон модуляції котла сягає 1:7). Це дозволяє суттєво економити газ не тільки за рахунок скорочення кількості пусків, але і за рахунок більш інтенсивної конденсації вологи з димових газів в режимі модуляції.

DUO-TEC Compact+ GA також оснащений газовою адаптивною системою управління GAC (Gas Adaptive Control), це дозволяє оптимізувати процес управління згорянням газу і забезпечує автоматичну адаптацію котла до типу газу, довжини димових труб для підтримки оптимальної ефективності та скорочення споживання палива.

Вбудований кліматичний регулятор дозволяє вибирати температуру опалення в залежності від зовнішньої температури. Це збільшує комфорт та ефективність при роботі котла, зменшує витрати газу.

Зараз все більшу популярність набуває використання сонячної енергії, і тому котел BAXI DUO-TEC Compact+ GA має можливість підключення до систем геліоколекторів.

Одноконтурні моделі котлів можливо легко підключити до зовнішнього накопичувального бака. При цьому, температура в баку може регулюватися напряму з контрольної панелі котла.

Розширення лінійки DUO-TEC Compact зробило продукцію компанії BAXI максимально ефективною та допомогло створити асортимент техніки, що характеризується відмінним ККД, а також гарантує клієнтам впевненість у результаті роботи.

ПредставництвоBAXI S.p.A. в Україні

01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 121, оф. 4
тел./факс: +38 044 235-96-59
BAXI@email.ua
www.baxi.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 3 447


Залишити коментар

Telegram