Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Рекуператор для квартири

Новые модули HERZ-Compact Floor

Herz200 В программе поставок компании HERZ Armaturen (Австрия) 2013–2014 гг. произошли трансформации в шкафах управления для напольного отопления HERZ-Compact Floor 3F531 (31, 33) для монтажа в стене. В новых моделях насос расположен на прямой линии; для обеспечения циркуляции теплоносителя в контуре «теплого пола» применяется трехскоростной насос IPMGHN 15/60-130 (Словения). Готовый к монтажу шкаф управления позволяет подключить от 3 до 12 контуров «теплого пола». В состав модуля входят: распределитель прямого потока (с топметр-регуляторами), распределитель обратного потока (с термостатическими кран-буксами), воздухоотводчики, краны для слива со штуцерами для присоединения шлангов. Также в комплекте поставляются запорные шаровые краны с термометрами и зонный клапан для регулирования параметров греющего теплоносителя. Поддержание перепада давления осуществляется посредством перепускного клапана. Присоединение станции управления к подающему и обратному трубопроводам источника тепла возможно с правой и с левой стороны, внутренняя резьба (IG) – 1". Присоединение нагревательных контуров осуществляется снизу, резьба подключения внешняя (G) – ¾". Материал: DZR латунь стойкая к селективной цинковой коррозии.

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 1 886 / 2014-06-23 12:44:26


Залишити коментар

Telegram