Друзі, донедавна у вас була можливість читати друкований журнал AW-Therm, єдине в Україні видання у сфері HVAC.

Ми намагалися просто і доступно пояснювати управління мікрокліматом житлових і службових приміщень через розумні інженерні системи. Наш журнал був настільним посібником для монтажників, головних інженерів, проектувальників, керівників, менеджерів з продажу інженерного обладнання, забудовників та всіх, хто цікавиться темою.

Повномасштабна агресія росії змусила припинити випуск друкованого AW-Therm. Проте, наш медіаресурс продовжує свою роботу в електронному форматі на сайті та в соцмережах: Facebook, Instagram, Telegram, YouTube, TikTok.

Тематика опалення, енергоефективних технологій, водопостачання, кондиціювання, вентиляції, автоматики та систем віддаленого контролю залишається важливою і потрібною. Ми прагнемо зробити її доступною для кожного, хто хоче покращити свій дім у Вільній Україні.

AW-Therm продовжує пропонувати цікаві інженерні рішення та новинки ринку HVAC, які важливо знати і вивчати. Якщо наша робота корисна вам, підтримайте українське видання AW-Therm донатом, щоб отримувати актуальну інформацію про світовий і український інженерний ринок.


Я БАЖАЮ ПІДТРИМАТИ

Мерч AW-Therm інтернет магазин

Новинки Хітпекс Armature

Розглянемо новинки запірно-регулюючої арматури під власним брендом Heat-PEX вироблену на італійських заводі Luxor

До широкого асортименту арматури компанії «Хітпекс Україна» входять ручні та термостатичні клапани для підключення опалювальних приладів, колектори для «теплої підлоги», радіаторів та водопостачання, змішувальні вузли для теплої підлоги, кульові крани і багато чого ще.

Термостатичні клапани

Термостатичні клапани підходять для будь-якої системи опалення на основі гарячої води. Їх функція полягає в тому, щоб пропускати рідину і керувати нагрівальними приладами. У поєднанні з термостатичними головками, ці клапани можуть зробити кожну кімнату незалежною з певною заданою температурою, таким чином підвищуючи комфорт і фактичну економію енергії, як це передбачено національними та міжнародними нормами. Усередині корпусу клапана розташовані отвори в фасонному кільці з ацеталу, які точно регулюють об'єм потоку. Бажана максимальна витрата може бути встановлена простим обертанням штока у відповідне положення, без будь-якого втручання всередину клапана. Термостатичний гвинт дозволяє замінити одне з ущільнювальних кілець на регулюючому штоку без зливу води з системи. Щоб уникнути надмірного шуму в системі, не рекомендується використовувати термостатичні клапани із перепадом тиску більше 0,2-0,25 бар.

Приклад новинки:

Зображення термостатичний кутовий клапан 1/2"

Термостатичний кутовий клапан 1/2"

Зображення запірний кутовий клапан 1/2"

Запірний кутовий клапан 1/2"

Зображення термостатичний клапан осьовий

Термостатичний осьовий клапан 1/2"

Зображення термостатичний клапан та термоголовка

Також це все можна придбати у комплектах.

Модульний колектор для водопостачання

Як вже зрозуміло з назви, модульний колектор використовується для окремого підключення сантехнічних приладів. Прості модульні колектори з запірною арматурою легко і практично з'єднуються між собою. Особливістю цих колекторів є наявність ущільнення О-ring та спеціальна проточка різьби, що дозволяє їх з’єднувати між собою без зусиль та із 100% соосністю. Всі внутрішні поверхні мають жовтий колір (тобто без покриття), щоб відповідати італійському регламенту D.M. 174/2004 про транспортування питної води. Вбудовані ручні клапани дозволяють зробити кожен окремий контур автономним. Доступні моделі мають від 2 до 4 виходів з основними підключеннями G 1" і вторинними підключеннями G3/4 Eurokonus. Усі колектори проходять спеціальну обробку для зняття напруження в металі, яка могла бути спричинена в процесі виготовлення продукту.

Зображення модульний колектор

Простий модульний колектор

Змішувальна група з підключенням до насоса G 1

Змішувальна група з фіксованою точкою підтримує постійну температуру до заданого значення в випромінюючих панелях, змішуючи високотемпературну воду з котла з водою в панелях. Система може бути інтегрована з байпасним клапаном, який у випадку надмірного перепаду тиску скидає надлишок, захищаючи компоненти системи. Крім того, підключивши до змішувальної групи ще один колектор, можна керувати розподілом як для високотемпературного контуру, так і для контуру випромінюючих панелей за допомогою одного рішення. Висока температура води, що надходить з котла, потрапляє в насосну групу, через запірний клапан комплекту, в той час як температура в контурі випромінюючих панелей регулюється термостатичною головкою, розміщеною на термостатичному клапані. Запірний клапан регулює максимальний потік води, що надходить в систему підлогового опалення, балансуючи первинний контур. Цей тип змішувальних груп може забезпечити максимальну теплову потужність 20 кВт при Δt 10 °C.

Зображення Термостатичний та запірний клапан

Термостатичний та запірний клапан

Магнітний фільтр-сепаратор бруду для систем опалення

Питання енергозбереження та раціонального використання ресурсів є дуже актуальними темами, тому необхідно підтримувати ефективність опалювального контуру за допомогою магнітного фільтра-сепаратора бруду, встановленого на зворотному трубопроводі, щоб вловлювати домішки, присутні в рідині-теплоносії, і уникати будь-яких пошкоджень, які вони можуть спричинити системі опалення.

Зображення Магнітний фільтр-сепаратор бруду для систем опалення

Магнітний фільтр-сепаратор бруду встановлюється на опалювальному контурі, і після його встановлення необхідно знову заповнити систему опалення, випустивши надлишкове повітря.

Особливовості застосування:

  • запобігає ризику засмічення труб опалювального контуру та його компонентів;
  • має подвійну фільтрацію теплоносія за допомогою сітчастого фільтра та магніту;
  • фільтр-сепаратор бруду може бути встановлений як в нових так і у вже існуючих системах.

Кран для підключення санітарних приладів

Гвинтові крани використовуються для підключення сантехнічних приладів. Серія DELTAX виробляється з гвинтовим запірним механізмом, без додаткового фільтра.

Зображення кран для підключення сантехнічних приладів

Технічні характеристики:

  • Максимальний робочий тиск: 10 бар.
  • Максимальна робоча температура: 90 °C.
  • В асортименті присутні крани підключенням 1/2" х 3/8", 1/2" х 1/2" та 1/2" на 3/4".

Автоматичний спускник повітря

Повітряні клапани VS мають чудову пропускну здатність і необхідні для видалення бульбашок повітря з систем опалення. Забезпечуючи високу пропускну здатність, компактні розміри дозволяють встановлювати повітряні клапани VS на газових настінних котлах, а також на колекторах і скрізь, де необхідно видалити повітря з трубопроводів. Клапан забезпечує повне видалення повітря автоматично.

Зображення Автоматичний спускник повітря

Технічні характеристики:

  • Максимальний робочий тиск: 10 бар.
  • Максимальний тиск для видалення повітря: 6 бар.
  • Максимальна робоча температура: 110 °C.
  • Діаметр підключення: 1/2".

За додатковою інформацією звертайтеся до постачальника – виробничої фірми ХІТПЕКС УКРАЇНА».

«ВФ ХІТ-ПЕКС УКРАЇНА»

03067, м. Київ, вул. Олексія Тихого, б. 104, оф. 309
Телефони:
Київстар: 098 022-3009
Водафон: 099 022-3009
E-mail: info@heat-pex.ua
www.heat-pex.ua

Більше важливих статей і новин в Telegram-каналі та корисні відео на Youtube-каналі та у TikTok.  Долучайтесь!

Переглянуто: 2 637


Залишити коментар

Telegram